מאור: "השחקנים כבויים, לא יודע מה הסיבה"

מאמן הפועל ירושלים אחרי ההדחה: "אי אפשר לנצח בלי אמונה"

רועי כהן
רועי כהן  12.02.18 - 23:44
תחילת כתבה

העונה של הפועל ירושלים לא התנהלה כמתוכנן, אבל האלופה חשבה שתואר מקומי יוכל להשכיח את כל הצרות. לצערם של האדומים את גמר גביע המדינה עם יראו מהבית אחרי שהפסידו הערב (שני) 76:67 להפועל חולון בחצי הגמר.

"לצערי השחקנים שלי כבויים, אני לא יודע אם זה לחץ או תסכול", אמר המאמן הצעיר של הפועל ירושלים, מודי מאור, "חסרה לנו אנרגיה ואמונה היום. נדבר על זה, כי אי אפשר לקחת תארים בלי אמונה ותשוקה. זה מדאיג מאוד ובהחלט אחד הדברים שצריך לעבוד עליהם. אני אדאג שנחזיר את הדברים האלה, זו העבודה שלי".

"לא באנו כמו שצריך", הוסיף מאור, "כל הכבוד לחולון ששיחקה אגרסיבי ושיחקה טוב על החוזקות שלה. העונה עוד לא נגמרה, יש עוד זמן, אבל ברמת ההרגלים נצטרך לחזק יום יום את חדר ההלבשה".

"איבדנו את גלן רייס", אמר מאמן האלופה על הכוכב של חולון, "בעיקר בצד ההתקפי לא היו לנו תשובות ליכולת שלו. לא יצרנו שטף כמו שצריך. לא הצלחנו לשמור על מומנטום, חולון רצו ולא הצלחנו להתאושש. אנחנו קבוצה שיודעת לעמוד באתגרים, החוכמה היא לקחת את הטעויות, ללמוד מהן ולהשתפר".

קיילין לוקאס אמר בסיום: "ברבע שלישי נכבנו טיפה, החמצנו זריקות טובות. הרגשתי שגלן רייס וחולון התחילו לעשות סלים קלים בפיק אנד רול וברחו לנו. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד על ההגנה שלנו כי די התמוטטנו ברבע השלישי ואיבדנו את המומנטום. אני בטוח שמכאן נשתפר. נחזור הביתה לירושלים ונהיה טובים יותר".