ג'ייקובן בראון: "גלבוע תמיד תהיה הבית שלי"

האקס הצטיין בניצחון י-ם. קטש: "הפציעה של באטלר נדירה, לא יודעים מתי יחזור"

רועי כהן
רועי כהן  31.12.18 - 07:30
תחילת כתבה

בהפועל ירושלים שחררו אתמול (ראשון) אנחת רווחה ענקית עם הבאזר בגן נר, שחתם את הניצחון 83:89 על הפועל גלבוע/גליל ברבע גמר גביע המדינה, במשחק שבבירה חששו ממנו מאד, בעיקר בגלל החיסורים והפציעות. ליאור אליהו, שסבל מחום גבוה, עשה את כל הדרך לגלבוע וקיווה להרגיש טוב אחרי מנוחת הצהריים, אך לא הצליח להתאושש, ובירושלים ציינו לשבח את מאמציו.

מי שכן הופיע ובגדול הוא ג'ייקובן בראון, שחזר לגן נר עם 21 נקודות וסדרת סלי קלאץ'. "המקום הזה תמיד יהיה הבית שלי", אמר בסיום, כשאריאל בית הלחמי יושב לצידו במסיבת העיתונאים. "הרגיש כיף לחזור, שמח שעשינו ניצחון גדול והיה משחק מהנה. השחקנים של אריאל נלחמו בשבילו, וזה היה יפה לראות. החברים כאן תמיד יהיו משפחה עבורי, אריאל עדיין מתקשר לשאול לשלומי, לשלום ילדיי, וזה גדול יותר מכדורסל. אנחנו נלך ונהיה יותר חזקים. זה הרבה תלוי בי, שאני אהיה בריא ואשחק את המשחק שלי".

מאמן ירושלים עודד קטש הוסיף: "ידענו שאין דרך חזרה, והיה לנו קשה גם אם כולם היו בריאים. ידענו שנשחק עם הרכבים אחרים, ומי ששיחק עשה מאמץ מאד גדול. עשינו ניצחון גדול בנסיבות לא קלות".

על מצבו של דשון באטלר אמר: "יש לו התחלה של פריצת דיסק ואנחנו מקווים שזה לא יגיע לזה. הוא סובל מכאב באזור בגב מאד נדיר, גם הפיזיותרפיסטים והרופאים הכי מנוסים לא יודעים כל כך לפענח את זה. הפציעה הזאת נדירה, לא יודעים עדיין כמה זמן זה ייקח".

הדפס