21:00: ירושלים וחולון בקרב על גמר הגביע

פלדין: "יודע מה מונח על הכף". האדומים מהבירה ינקמו?

רועי כהן
רועי כהן  11.02.19 - 19:15

תגיות: גביע המדינה

תחילת כתבה

דריכות והתרגשות שיא הבוקר (שני) בהפועל ירושלים רגע לפני חצי גמר גביע המדינה ב-21:00 נגד הפועל חולון. ביממה האחרונה ירושלים קיבלה כמות של מאות כרטיסים ממכבי ראשל"צ שלא מכרה את כל המכסה שלה, וההערכה היא לכ-4,500 אוהדים אדומים הערב ביציעי הארנה.

  • הערב ב-21:00, ישיר ב-5SPORT: י-ם וחולון בחצי גמר הגביע

הפנים של שחקני ירושלים באימון המסכם אתמול אמרו הכל. פחות צחוקים ובדיחות, יותר רצינות ודריכות. "אנחנו יודעים בדיוק עד כמה המשחק חשוב, אבל אנחנו מנסים להתייחס אליו כמו אל משחק רגיל", אמר ג'יימס פלדין, "זה חשוב לנו, זה חשוב לאוהדים, זה חשוב לעיר ירושלים, כולם יודעים מה מונח על הכף. אני באירופה כבר 9 שנים ושיחקתי בהרבה משחקי גביע".

במסיבת העיתונאים ליאור אליהו הודה שלחלק מהזרים אולי יהיה מוזר לראות ארנה מלאה אבל לא לגמרי אדומה. על כך אמר פלדין: "אנחנו יודעים שהקהל שלנו יהיו יהיה חזק באווירה אבל גם האוהדים של חולון משוגעים אז אנחנו נהיה חייבים לנטרל את הכל. זה בהחלט יכול להיות תלוי באוהדים אבל בסופו של הדבר אנחנו השחקנים הם אלה שמשחקים ואנחנו צריכים להתרכז בזה. התקדמנו כקבוצה מתחילת העונה ואנחנו רוצים לחדד כמה זוויות במשחק כדי להשתפר עוד יותר".

בר טימור כבר לקח עם הפועל ירושלים 2 אליפויות, אבל גביע עדיין אין לו, אחרי שהפסיד יחד עם ירושלים בשני גמרי גביע, ב-2015 וב-2017. "כל אירוע הוא בפני עצמו, אני לא חושב שיש קשר לגמרים הקודמים", אמר, "כשחקן הפועל ירושלים אתה יודע שאתה תשחק על התארים ואתה צריך להתמודד עם הלחץ. אנחנו השחקנים מדברים על זה בינינו, וזה הגיוני שיהיה לחץ אבל אנחנו באים לנצח ומתעסקים רק בזה, כל כולנו בזה. כולנו יודעים מה זה הקהל שלנו ושמחים שהם יהיו מאחורינו".