אליהו סימן לאוהדים: חכו, לא עשינו כלום

בהפועל י-ם התמוגגו מתכנית המשחק של קטש: ביצוע מושלם

רועי כהן
רועי כהן  12.02.19 - 07:04
תחילת כתבה

כמה דקות אחרי סיום משחק הניצחון על הפועל חולון אמש (שני) בחצי גמר הגביע, אוהדי הפועל ירושלים לא ידעו את נפשם מרוב אושר וקראו קריאות עידוד לשחקנים שירדו לחדר ההלבשה. ליאור אליהו, שכבר הפסיד עם ירושלים בשני גמרי גביע ובגמר פיינל פור אחד, סימן לאוהדים: לא עשינו כלום, חכו עם החגיגות ליום חמישי.

מטבע הדברים, בירושלים מרוצים מאוד מהניצחון, ובעיקר מהבגרות המנטלית שהשחקנים הציגו. ברמה המקצועית, בירושלים התמוגגו מיכולת ההוצאה לפועל של השחקנים וציינו כי תוכנית המשחק של עודד קטש עבדה בצורה מושלמת. קטש עצמו אמר בסיום: "אני גאה באיך שהגענו למשחק וביצענו את כל מה שתיכננו. חששנו לפני המשחק כי חולון מסוכנת, יש לה הרבה כלי נשק. היו להם כמה ריצות, אבל עמדנו בזה. זו רק חצי עבודה, אין הרבה זמן להתאושש".

על ההכנה המנטלית אמר: "היתה אווירה שאנחנו הפייבוריטים ואני גאה בדרך שהשחקנים ניגשו למשחק. במשחקים כאלה פחות צריך לדבר על מוטיבציה, יש לנו שחקנים מיוחדים שמבינים את המשמעות בעצמם. את ג'ייקובן החתמנו בגלל מה שראיתם היום. חוויתי אותו קשה בשנה שעברה בפלייאוף ורציתי אותו בצד שלי".

בראון עצמו אמר: "אני מרגיש נהדר. הצוות שלנו בא עם תוכנית משחק מצוינת ואנחנו רק הוצאנו לפועל. אני בטוח בעצמי כל עוד אני בריא, אני רוצה להיות עצמי והיום זה קרה. המטרה היא ברורה, לקחת את הגביע. אם יקרה כמו היום, שעשינו בדיוק את מה שהמאמנים ביקשו, אז אנחנו ננצח, זה פשוט מאוד".

מכירת הכרטיסים לגמר תחל היום (שלישי) בשעה 15:00. הכמות הראשונית שהוקצתה לכל קבוצה עומדת על כ-5,000 כרטיסים, אך ההערכה היא שמכבי ראשל"צ תצליח למכור כ-2,000 כרטיסים ושאר הכמות תעבור לירושלים.

הדפס