קטש: "עובדים ומתאמנים ממש כמו אלופי אירופה"

האופוריה בהפועל י-ם נמשכת לאחר הזכיה החמישית בגביע. המאמן לרדיו ירושלים: "ברור לי שתהיה המשכיות ונזכה בעוד הרבה תארים". הגביע נשבר, במועדון הרכיבו אותו מחדש

רועי כהן
רועי כהן  15.02.19 - 16:55

תגיות: עודד קטש

תחילת כתבה

ביום שאחרי הזכייה בגביע המדינה, בהפועל ירושלים התעסקו בעיקר בהרכבה מחדש של הגביע עצמו, שבמהלך הלילה החליף מאות ידיים ופורק לחלוטין. במשך כל הבוקר ניסו אנשי הקבוצה להבריג את הגביע מחדש.

השותף המנהל אייל חומסקי והמנכ"ל גיא הראל התראיינו לרדיו ירושלים. חומסקי אמר: "מטרת העל בקיץ היתה להביא שחקנים שהם קודם כל בני אדם. כריס ג'ונסון למשל, היה שבור לחלוטין מזה שהוא לא יכול לשחק וכל השחקנים כאבו איתו ביחד וזה יפה לראות, זה הביחד שרצינו".

על הימים שאחרי אורי אלון אמר: "אורי הניח את התשתיות והחשיבה הווינרית ללא גבולות. העזיבה שלו היתה אירוע מאוד רגיש אבל האמנתי בנו כארגון וידענו את הכיוון ואת הדרך שאנחנו רוצים ללכת בה. מבחינה כלכלית הכל פיקס בהפועל ירושלים. לגבי ליאור אליהו - נגיע לסוף העונה ונראה מה התוכניות שלו. הוא ויותם חלק מהמשפחה, הם ויתרו על המון כסף כדי להיות בהפועל ירושלים. הם הסמל למהפך שקרה בכדורסל הישראלי".

הראל אמר: "אני לא זוכר יותר מדי מאתמול בלילה, עבר הרבה על הגביע ואנחנו נתקן אותו. אורי אלון היה הראשון ששלח לי הודעה אתמול, הודעה אישית ומרגשת. הוא היה בעל בית דומיננטי והיום שאחרי לווה בחששות. אבל אז בא חומסקי שהוא בעל הבית הכי טוב בספורט הישראלי, הוא מעורב בהכל אבל מתערב רק במה שצריך. אני עדיין חווה את התארים כמו אוהד, אני חייב את תודתי לכל עובדי המועדון".

המאמן עודד קטש עלה גם הוא לשידור ואמר בקול מתאושש: "אני בשלבי התאוששות. סגרתי את החשבון על האופנסיב על אייץ' וולדמן. יש לי עוד כמה חלומות, פעם ראשונה שאני חוגג תואר להמשך העונה וזה כיף שאנחנו נשארים ביחד. כולם במועדון הזה כל כך כיפי וזאת לא בושה להנות".

"אולי אם נגיע לעוד משחק על תואר זה יסתיים אחרת, אבל אנחנו נהיה שם עם הרצון והלחימה. אנחנו עובדים ומתאמנים כמו אלופי אירופה, אין לי ספק שתהיה המשכיות לתואר הזה והפועל ירושלים תזכה בעוד הרבה תארים. האנרגיות שהקהל נתן לנו היתה צמרמורת, אני קיבלתי צמרמורת תוך כדי משחק פעמיים".