21:00: ירושלים מול הפועל ת"א בגביע

המנצחת במפגש בארנה תתמודד מול מכבי ת"א ברבע הגמר

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  17.11.19 - 17:01
תחילת כתבה

הפועל תל אביב תגיע הערב (ראשון, 21:00) לשמינית גמר גביע המדינה כשהיא אנדרדוג מובהק. לא רק שהיא פוגשת את הפועל ירושלים, ועוד בארנה, היא בסגל חסר במיוחד. דמיטריוס טרדוול כידוע גמר את העונה, והאדומים טרם הצליחו להחתים מחליף למרות שבדקו כמה שמות מעניינים, כולל את דיימון סימפסון - אפשרות שנפלה בשל דרישות שכר גבוהות. הערב, אגב, ילבשו כל השחקנים חולצות המוקדשות לטרדוול.

בלעדיו, האדומים יאלצו להתסדר עם קו קדמי דליל יחסית מול העומק שיש לעודד קטש מתחת לסלים. אלישי כדיר ותומר גינת ישחקו את רוב הדקות בעמדות 4 ו-5, כאשר גם ג'ורדן המילטון יקבל לא מעט דקות בעמדה מספר 4. מי שנמצא בספק למשחק הוא חואקין שוכמן, שנפצע בכף ידו במהלך אימון כושר ולא שיחק בשלושת השבועות האחרונים. לקראת ההתמודדות הערב הוא נרשם בסגל והחלטה לגבי שיתופו תתקבל בסמוך למשחק - כאשר בהפועל אופטימיים לגבי שיתופו.

בצד השני, ירושלים רוצה להתאושש אחרי ההפסד בליגת האלופות לפו אורטז, בידיעה שהערב הוא כבר משחק שאין ממנו חזרה. נמרוד לוי, שלא שותף במחזורים האחרונים עקב פציעה בידו, אמור לחזור לסגל ולעמוד לרשות קטש. אצל המארחת מרוצים מקצב מכירת הכרטיסים למפגש הזה, והצפי הערב הוא לפחות ל-5,000 אוהדים, כ-500 מהם של הפועל תל אביב. בתוך כך, לאור המצב הבטחוני, שתי הקבוצות הזמינו תושבי הדרום להיכנס בחינם, בהצגת תעודת זהות.