"'להרוג אותו מוקדם": תומאס מוכן לגמר

כוכב ירושלים יכול לעשות היסטוריה הערב מול עירוני נהריה

רועי כהן
רועי כהן  13.02.20 - 11:25
תחילת כתבה

התרגשות שיא בהפועל ירושלים לקראת גמר גביע המדינה הערב נגד עירוני נהריה (21:00, שידור ישיר ב-5SPORT). פרט למשימת-העל שהיא כמובן שמירה על התואר, בבירה מאושרים מהעובדה שהצליחו לעמוד במטרה למלא את היכל מנורה-מבטחים, כאשר יותר מ-8,000 אוהדים צפויים לתמוך בקבוצה.

האוהדים עצמם מתכננים תפאורה מושקעת וצפויים לערוך תהלוכה קצרה שתצא ממתחם הסינרמה לשעבר עד ההיכל. מי שלא הצליח לשים את ידו על כרטיס לגמר יוכל להגיע לאולם מלחה, שם עיריית ירושלים תערוך הקרנה מיוחדת של המשחק על מסך ענק.

טיישון תומאס, שזכייה הערב תהפוך אותו לזר היחיד שזוכה בשלושה גביעים ברציפות מחוץ למכבי תל אביב, התייחס לאפשרות הזו והודה: "זה בהחלט יהיה כבוד אבל אני ממש לא מודאג מזה. אני רק רוצה לבוא ולשחק את המשחק שלי כמו שאני עושה מדי ערב, זו המטרה שלי. ברגעים כאלה אני הופך להיות קצת יותר קולני, דואג שהחבר'ה יודעים שכולנו כאן ביחד, תומכים אחד בשני ומנסה להנהיג".

תומאס לא שוכח את ההצגה של דיימון סימפסון נגד ירושלים (28 נקודות ו-20 ריבאונדים), בחצי גמר הפיינל פור במדי מכבי ראשון לציון בעונה שעברה: "אנחנו חייבים להיות יותר אגרסיביים איתו, כי זה מה שהוא עשה בעונה שעברה. כל אחד אצלנו בקבוצה זוכר את זה, אנחנו צריכים 'להרוג׳ אותו מוקדם כי זה מה הוא עשה לנו".

על ההיכל שצפוי להיות מלא באוהדים אדומים הוסיף האיש הגדול בצבע: "תהיה לנו אווירה ביתית אבל זה עדיין שטח אויב. חשוב לנו מאוד שהאוהדים יתמכו בנו ואנחנו מצפים לראות אותם. המטרה שלנו היא לזכות בגביע, בליגת האלופות, באליפות, לזכות בהכל, וזה לא יקרה בלעדיהם. אבל אני תמיד אומר שאני לוקח משחק אחר משחק כי לפעמים אתה מסתכל רחוק מדי ואז מפשל במטרה הקרובה ביותר, לכן אנחנו חושבים רק על הערב".