הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תמשיך את המומנטום? חולון רוצה חצי גמר

הקבוצה של גודס תפגוש את הפועל חיפה ברבע הגמר (21:00, 5SPORT)

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.01.22 - 11:24

אחרי ששלושה משחקים נדחו בשל הקורונה, הערב (ראשון, 21:00, שידור ישיר ב-5SPORT) בכל זאת יתקיים משחק אחד ברבע גמר גביע המדינה ״מגדל״: הפועל חולון תארח את הפועל חיפה, כשהמנצחת תהיה הראשונה להבטיח את מקומה בחצי הגמר. העונה הזו היא העונה הראשונה שבה מפעל גביע המדינה משוחק בפורמט החדש - מפעל של שמונה קבוצות בלבד, שמשתתפות בו על פי מיקומן בסיום הסיבוב הראשון.

חולון מגיעה למשחק הזה אחרי הניצחון הגדול על בשיקטאש בטורקיה, שהשאיר אותה בחיים בליגת האלופות של פיב״א. עבור גיא גודס, שחגג בכורה מוצלחת, מדובר במשחק הדחה שני מתוך שלושה רצופים - שכן ברביעי ממתין לחולוניה המשחק השלישי בסדרה מול בשיקטאש. המשחק הראשון של גודס עבר כאמור בהצלחה, עם עזרה גדולה של גיא פניני שקלע סל ניצחון דרמטי.

בקרב ההנהלה היתה שביעות רצון מהשינוי המיידי, ויקוו שגודס ישמור על מאזן מושלם במשחק קובע נוסף. במועדון לאיודעים לכמה אוהדים לצפות לאור  העליה בתחלואה בימים האחרונים, ויקוו כי הפעם התוצאה תהיה שונה בהשוואה למשחקהגביע האחרון שנערך בהיכל טוטו: רבע גמר הגביע בעונת 2018/19 שהסתיים בתבוסה לעירוני נהריה.

הפועל חיפה, שניצחה את הפועל חולון ברוממה במשחק היחידי ביניהן העונה, ביצעה שינוי אחד בסגל במהלך סוף השבועעם ההחתמה של וויל דניאלס. עם זאת, הפורוורד/סנטר החדש עדיין לא בסגל וארבעת הזרים הם הארבעה שרצו עם הקבוצה בתקופה האחרונה. האדומים, שהרשימו במיוחד במשחק הליגה האחרון מול הפועל אילת, חוזרת לשלב רבע הגמר לראשונה מזה 17 שנה. הביקור האחרון שלה בחצי הגמר של המפעל היה בעונת 98/99, אז שיחקה בליגה השניה.