הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עשו מבראון אליל וקשה להתמודד עם אלילים"

צביקה שרף ב"יציע העיתונות": "ירושלים לא טובה ממכבי ת"א, אבל ניצחה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.02.23 - 10:20

הפועל ירושלים זכתה בגביע המדינה אחרי 61:67 המדינה אחרי מכבי תל אביב, שנראתה רע, וצביקה שרף ביקר ב"יציע העיתונות": "עודד קטש אמר השבוע - 'שיחקנו חמישים משחקים ואנחנו באמצע העונה'. בא מבחן הגביע והם צריכים כבר להיות משהו. גם הפועל ירושלים נבנתה מאפס, אבל מכבי כל הזמן אמרו 'אנחנו צריכים זמן'".

עוד אמר שרף: "ההגנה של מכבי לא הייתה משהו וההתקפה שלה עוד יותר לא משהו, כי היא קלעה רק 61 נקודות, ו-48 שניות לסוף, בפיגור של ארבע עם פסק זמן, הם יצאו עם תרגיל קליעה לג'רל מרטין ל-3 נקודות. בפסק זמן אתה צריך להשיג סל ועבירה". על אי ספסולו של לורנזו בראון אמר: "בנו אותו כאליל וקשה להתמודד עם אלילים".

מי שאימן את הצהובים בחמש קדנציות שונות הוסיף: "ירושלים סגרה בצורה הרמטית את הפיק-נ-רול. ההתקפה של מכבי היא פיק אנד רול שכל מאמן בארץ מכיר, והם הצליחו לסגור. במבחן התוצאה, 61 נקודות זה הכי הנמוךשמכבי קלעה השנה, חשבתי שירושלים תרצה לעצור אותה על 75 ומכבי תרצה לקלוע 92, אבל תראו לאיפה הגענו".

האם כיום הפועל ירושלים טובה ממכבי תל אביב: "לא, אבל היא ניצחה. גם בגלל יתרון הביתיות שתמיד עוזר. בונזי קולסון היחידי שתפקד. אני לא חושב שזה ישפיע על המעמד של קטש אני לא יודע אני לא שם הרבה זמן. לדעתי לא יהיה זעזוע השנה".