הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איתי שגב: "באתי לי-ם אחרי תקופה קשה. הרימו אותי"

צפו בראיון: קפטן הפועל ירושלים חגג גביע ב"יש מצב" וחשף את הרגע המרגש בהנפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.02.23 - 18:49

תגיות: איתי שגב

הפועל ירושלים חוגגת גביע. הקפטן, איתי שגב, הניף את התואר הנכסף ואחרי לילה בלתי נשכח הגיע לראיון ב"יש מצב בשישי", וסיפר על מאחורי הקלעים של הזכייה, החיבור לדז'יקיץ' וסוד הקסם של האדומים.

"האמנו שנזכה. יכול להיות שאנחנו פחות מוכשרים או פחות נוצצים, אבל אנחנו קבוצה אחת וזה הכוח שלנו", שגב סיפר, "מהיום הראשון של העונה אנחנו עובדים קשה. בגלל הכושר הטוב שאנחנו נמצאים בו ושאנחנו מתאמנים באינטנסיביות מאוד גבוהה, אנחנו באים בכושר טוב יותר לרגעי המאני טיים במשחק".

"יש חיבור מאוד מיוחד בקבוצה וזה שווה יותר מאחוזים כאלה ואחרים", שגב המשיך, "אני מרגיש מאוד בבית בהפועל ירושלים. המערכת פה קיבלה אותי בצורה מאוד יפה אחרי תקופה אישית בחיים שהייתה לא פשוטה. קיבלו אותי בצורה טובה".

"הגג על ניבו? כולם חשבו שכבר יהיה סל. זה אחד הדברים שאני ואנחנו כהפועל ירושלים מנסים להביא - אף פעם לא לוותר", שגב סיפר, "זו המציאות שאנחנו מנסים לייצר".

בהמשך, שגב סיפר על סוד הקסם של דז'יקיץ': "הידע שלו בכדורסל זה מדהים. ברמה של ניואנסים קטנים כמו שהרגל צריכה לזוז ימינה או שמאלה כדי לשמור טוב יותר. מעבר לזה, הוא מנהל את ההון האנושי בצורה מדהימה. הוא מכניס בנו תחושת דחיפות כזאת, אנחנו לא מרגישים בנוח יותר מדי. תמיד דרוכים".

שחקן הפועל ירושלים התייחס גם לקריירה ההפכפכה שלו: "הייתה תקופה שהתמודדתי עם ענייני בריאות של אנשים שקרובים אליי. המועדון הכיל אותי ועזר לי, ואני רוצה להודות גם לגיא הראל שהיה חלק משמעותי בתהליך הזה".

"כל כך הרבה אנשים אמרו לי שאני לא ככה ולא ככה, אם הייתי מקשיב, אולי הייתי מתחיל להאמין בזה וזה היה לוקח אותי אחורה", שגב סיכם, "יש לי אנשים שעוטפים אותי ותומכים בי כדי לעלות למעלה".

בסיום שגב סיפר על ההנפה: "בסיום המשחק עלה איתנו להנפה דןדן, שהוא חלק מהקבוצה ומתמודד עם תסמונת דאון. גם ברגעים הכי טובים, צריך לגרום לכולם להרגיש חלק. דן דן הוא חלק מאיתנו. זה מסר לכולם - להסתכל על מי שפחות. יש אנשים טובים ויש מי שהחיים שלהם יותר קשים. מקווה שיהיו לי עוד הזדמנויות לשמח".