האם אתם בעד או נגד שחרור שחקני נבחרת?

זה התחיל עם עומרי כספי, המשיך עם גל מקל וקורה כעת גם עם מורן רוט, אלכס טיוס ויוגב אוחיון. עושה רושם שהמדים הלאומיים כבר לא קדושים. הנבחרת היא חובה, או שכל אחד ידאג לעצמו? טקבקו לנו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.14 - 12:01
טיוס. דילמה לגביו
טיוס. דילמה לגביו
תחילת כתבה
פעם זה עומרי כספי שמקבל רמזים מקבוצת ה-NBA שלו, שאם יחליט להצטרף לנבחרת ישראל בקיץ, לא בטוח שיהיה לו לאן להצטרף לאחר הקמפיין. ואז זה שוב קורה, הפעם עם גל מקל שרוצה לחיות את החלום ומבקש אישור חד פעמי להיעדר. הנבחרת צריכה אותם, אבל מה אפשר לעשות? הם בחרו, ואי אפשר להכריח.
ואז אלכס טיוס מבהיר שהוא צריך לדאוג לעצמו וכנראה יילך להמשיך בלימודיו בקיץ על חשבון מוקדמות אליפות אירופה, ופתאום גם מורן רוט מסביר שיש לו בעיות אישיות וכנראה שהוא ייאלץ לוותר על הקמפיין. אבל זה לא רק הם, כי יוגב אוחיון, שיודע שהקיץ זה הזמן היחיד שלו לעבור את הטיפולים להם הוא זקוק, צפוי לוותר על השתתפותו במשחקי הנבחרת.
והדיונים צפים, והדעות חלוקות. האם אפשר להכריח שחקן לשחק בנבחרת ישראל? האם זה בכלל נכון להכריח מישהו לשחק במדים הלאומיים או שעדיף שרק מי שרוצה ישחק שם וייתן הכל, בלי לעשות טובות? ואחרים טוענים בנחרצות: מי שלא משחק בנבחרת, בטח מתאזרח, שישללו לו את האזרחות.
גם לכם יש דעה בנושא? זאת ההזדמנות שלכם לכתוב לנו טוקבק ובו להסביר האם אתם תומכים בשחקנים שמבקשים להשתחרר מהנבחרת, או שלדעתכם הם צריכים להתייצב בכל מחיר.