דיברתולומאו ומנקו מחוץ לסגל הנבחרת

השניים פצועים. מקל וטימור בפנים, אבל הם בספק לגאורגיה. יפתח זיו זומן

רועי כהן
רועי כהן  12.09.18 - 19:56
תחילת כתבה

גל הפציעות בנבחרת ישראל לא פוסק. אחרי שחרורו של גיא פניני ובעיית הכשירות של גל מקל ואיתי שגב, גם ג'ון דיברתולומאו לא התאושש מהפציעה שלו בשריר הירך האחורי במהלך ההפסד לפולין. הגארד ייעדר מחר (חמישי, 20:00, ישיר ב-5SPORT) מול גאורגיה ומי שזומן במקומו הוא יפתח זיו שהוזעק לאימוני הנבחרת. הוא יצטרף להכנות מחר.

אחת הסיבות לזימונו לסגל של זיו היא הדאגה בנבחרת ממצבו של גל מקל, שסובל מכאבי גב ולא התאמן בימים האחרונים. בנבחרת עושים מאמצים גדולים על מנת להכשירו ומקווים שהוא יוכל לעמוד לרשותו של עודד קטש. אלא שבזה לא תמו כאבי הראש של המאמן, שכן גם בר טימור ורפי מנקו נפצעו באימון הערב.

באשר לאיתי שגב, הוא ככל הנראה יוכל לשחק אחרי שהתאושש מכאבי בטן. כזכור, אחרי פציעתו של פניני, אדם אריאל זומן לנבחרת.

מנקו, דיברתולומאו ועידן זלמנסון נופו מהסגל למשחק מול גאורגיה. מקל וטימור בפנים למרות שהם בספק וגם יפתח זיו בסגל אחרי שזומן לנבחרת.

סגל הנבחרת לגאורגיה: גל מקל, תמיר בלאט, בר טימור, יפתח זיו, יובל זוסמן, גולן גוט, אדם אריאל, ג'ייק כהן, נמרוד לוי, אלכס צ'וברביץ', איתי שגב ותומר גינת

"אנחנו סובלים מחוסר מזל עם כל הפציעות", סיפר מאמן הנבחרת, עודד קטש, "בסך הכל הייתה לנו הכנה מעולה עד האימון ביום שלישי. הזמנתי את יפתח זיו כי מעבר לפניני, גם דיברתולומאו לא יהיה שם, ושני שחקנים נוספים בספק גדול - בר טימור וגל מקל. אלו שלושה גארדים דומיננטים".

"נצטרך לחכות למחר ולראות מי יוכל לשחק" הוסיף המאמן. "לדיברתולומאו יש קרע חלקי, אני מאוד מקווה בשבילו שהוא יחלים, אבל כנראה שאת החלון הזה הוא יפספס. גם עם כולם בריאים, גאורגיה היא משוכה גבוהה עם הרבה מאסה וגודל, קליעה טובה, והעניין של הפצועים רק הופך את זה ליותר מאתגר".

בינתיים, מאמן גאורגיה איליאס זורוס פרסם אתמול את הסגל למשחק ובשורה הגדולה היא שאקס הפועל ירושלים, מאט ג'נינג, יערוך הופעת בכורה כמתאזרח. כוכב הנבחרת, טוקו שנגאליה, נמצא גם הוא, בעוד הסנטר זאזה פאצ'וליה נותר כצפוי מחוץ לסגל.