שמחון, דוסון וקולשוב בסגל הרחב של הנבחרת

גם שוכמן ובלייזר ברשימה של קטש לקראת סרביה וגיאורגיה

רועי כהן
רועי כהן  23.10.18 - 10:20
תחילת כתבה

נבחרת ישראל בכדורסל כבר נמצאת עם הפנים לקראת החלון החמישי של מוקדמות גביע העולם. ב-30 בנובמבר, חניכיו של עודד קטש יארחו בהיכל קבוצת שלמה את  נבחרת סרביה החזקה וכעבור שלושה ימים יתארחו אצל גיאורגיה בטיביליסי.

קצת יותר מחודש לפני, 27 שחקנים זכו להיכלל בזימון הראשוני של המאמן לקראת צמד המשחקים. חשוב להבהיר כי מדובר בזימון ראשוני בלבד ורשימה סופית תעודכן בסמוך לפתיחת האימונים ב-26 בנובמבר, חמישה ימים לפני המשחק נגד סרביה.

יובל זוסמן, שנהנה מתקופה טובה במכבי תל אביב, נכלל לצד השמות הבכירים כמו גל מקל, ג'ון דיברתולומאו וגיא פניני, אבל גם שחקנים כמו עמית שמחון, שון דוסון ואיגור קולשוב. בנוסף גם טי.ג'יי קליין, יפתח זיו, דניאל קופרברג ורומן סורקין זכו להיכלל ברשימה הראשונית של 27 השחקנים של קטש.

רשימת הסגל המלא: גל מקל, שון דוסון, גיא פניני, עמית שמחון, טי.ג'יי קליין, ג'ייק כהן, יובל זוסמן, ג'ון דיברתלומיאו, נמרוד לוי, דני אבדיה, בר טימור, תמיר בלאט, אלכס צ'וברביץ', רפי מנקו, תומר גינת, עידן זלמנסון, בן אלטיט, חואקין שוכמן, גולן גוט, איתי שגב, איגור קולשוב, אדם אריאל, עוז בלייזר, כרם משעור, יפתח זיו, דניאל קופרברג, רומן סורקין.