אזלו הכרטיסים למשחק של העתודה מול סרביה

שבת: ישראל פותחת את אליפות אירופה. הקהל יוכל להצטלם עם הגביע

רועי כהן
רועי כהן  11.07.19 - 23:10

תגיות: נבחרת עתודה

תחילת כתבה

הכרטיסים למשחק הפתיחה של נבחרת העתודה של ישראל נגד סרביה במוצאי שבת באליפות אירופה עד גיל 20 רשמית אזלו. לפי החלטת המארגנים ופיב"א, אחד היציעים שמאחורי הסל יישאר סגור וישמש את הנבחרות שמשתתפות באליפות, כך שתכולת האולם היא כ-2,800 מקומות ויהיה מלא במשחק הראשון של הנבחרת. האיגוד פנה לפיב"א בבקשה לשחרר מקומות ביציע 3, ומחר תתקבל החלטה בנושא.

  • שבת, 21:00, ישיר ב-5SPORT: ישראל מול סרביה באליפות אירופה עד גיל 20

באיגוד סיפרו כי מי שיגיע למשחק הראשון יוכל להצטלם עם גביע אירופה בו זכתה הנבחרת שלנו בקיץ שעבר בגרמניה ואיגוד הכדורסל יארח בכל המשחקים את כוכבי הנבחרת ההיא: גיל בני, מייקל בריסקר, מיכאל מושקוביץ', מירון רוינה, עידו פליישר וגבי צאצאשוילי הפצוע.

אמש נחתה בארץ נבחרת צרפת והצטרפה לנבחרות ליטא, ספרד וקרואטיה שנשארו בארץ מטורניר ההכנה. הבוקר נחתה בארץ נבחרת יוון ועד לחצות אז תנחת נבחרת בריטניה יגיעו ארצה כל הנבחרות המשתתפות. נבחרת ישראל תכנס הערב אחרי האימון גם היא למלון דן פנורמה שיארח את כל 16 הנבחרות.

מחר יתאמנו כל הנבחרות באולמות זיסמן והיכל קבוצת שלמה בהן ישחקו במהלך האליפות ובשעת ערב תתקיים ישיבה בהשתתפות נציגי פיב"א, איגוד הכדורסל וכל הנבחרות בהן יאושרו הסגלים הסופיים.

נבחרת סרביה יריבתה הראשונה של נבחרת ישראל במוצאי שבת (21:00) תנחת הערב בשעה 22.30 ואיתה גם מרקו פצארסקי (2.08 מ') שסיים ביום ראשון את אליפות העולם עד גיל 19 ביוון, כמלך הסלים עם 22.1 נקודות והוסיף 8.6 ריבאונדים וכל זה ב-25 דקות בממוצע בלבד.