הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גיא גודס מונה למאמן נבחרת ישראל

אחרי שלוש שנים, דמות חדשה על הקווים: מאמן מכבי ראשל"צ ייכנס לתפקיד, ויוביל את הכחולים לבנים ביורובאסקט 2022. האתגר הראשון: בעוד חודשיים, משחק בית מול פולין

רועי כהן
רועי כהן  14.09.21 - 14:17
תחילת כתבה

בסופה של סאגה ארוכה, יש מאמן חדש לנבחרת ישראל: גיא גודס מונה היום (שלישי) באופן רשמי, ויוביל את הכחולים לבנים באליפות אירופה 2022. גודס יחליף בתפקיד את עודד קטש, שעזב בטונים צורמים את המשרה אחרי שלוש שנים. האתגר הראשון של גודס והנבחרת יהיה בעוד חודשיים (25.11) כאשר היא תפגוש את פולין במוקדמות גביע העולם בכדורסל.

היום קיבלה הוועדה המקצועית את המלצתו של היו"ר, עמוס פרישמן, למנות את גודס למאמן הנבחרת. ההמלצה עדיין זקוקה לאישור הנהלת האיגוד. גודס ייכנס לנעליו של עודד קטש, שמסיים את תפקידו בסוף החודש.

מאמן נבחרת ישראל החדש אמר לאחר המינוי: "אני שמח, זה כבוד גדול וזכות לאמן את נבחרת ישראל. זה רגע מאוד רגשי עבורי, כשחקן עבר של הנבחרת, מהצעירות ביותר ועד הבוגרים. זה כבוד גדול. יש הרבה איכות בנבחרת הנוכחית וראינו בשנים האחרונות תחת עודד שהנבחרת עשתה תהליך יפה שאנחנו רוצים להמשיך אותו"

קריירת האימון של גודס מגיעה לשיאה. הרכז לשעבר פרש ממשחק פעיל בשנת 2004, ומאז אימן במכבי ראשון לציון, הפועל ירושלים ומכבי תל אביב - שם שימש כעוזר מאמן ומאמן במספר קדנציות. גודס זכה כמאמן בגביע המדינה עם מכבי ת"א ב-2015, וזכה בעוד ארבעה גביעים וארבע אליפויות כעוזר. בנוסף, שימש גם כעוזרו של דייויד בלאט בזכייה של מכבי ת"א ביורוליג בשנת 2014.