הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נועם דוברת שוחרר מסגל נבחרת ישראל

גם ארצי וגרשון נופו לקראת המשחקים מול פולין ואסטוניה

רועי כהן
רועי כהן  23.11.21 - 20:52
תחילת כתבה

נבחרת ישראל בכדורסל ממשיכה בהכנותיה לקראת פולין ואסטוניה במוקדמות גביע העולם. היום (שלישי), נופו שלושה שחקנים נוספים מהסגל - נתנאל ארצי ממכבי ראשון לציון, עמית גרשון מהפועל ירושלים וגם נועם דוברת, מי שנחשב לאחד הכשרונות הבולטים בסגל הישראלי. הסגל הסופי של הנבחרת יתפרסם מחר.

לאחר ששוחרר, דוברת עבר טיפול פיזיותרפי במרפק שנפגע במסגרת הפציעה הקשה ממנה סבל בעונה שעברה. מי שככל הנראה ישחק יהיה ים מדר, שערך אימון כמעט מלא וצפוי לשחק.

הסגל המלא (נכון לעכשיו): ג'ון דיברתולומיאו, ים מדר, רומן סורקין, רפי מנקו, אדם אריאל, נמרוד לוי, ג'ייק כהן, גבי צ'אצ'אשווילי, גל מקל, איתי שגב, תומר גינת, רועי הובר, עידן זלמנסון, גולן גוט, גיא פניני ויפתח זיו.

לקראת צמד המשחקים, ג'ייק כהן המשיך בהכנות, ואמר באימון שנערך היום: "שיחקנו טוב נגד פולין בשנים האחרונות, אנחנו מכירים אותם, אבל זו קבוצה קשוחה ומאומנת היטב. אנחנו לא יכולים להירגע בהסתמך על הצלחות העבר שלנו". באשר לסוגיית מכבי ת"א והנבחרת אמר: "אני שמח שזה הסתדר, שמכבי והנבחרת מצאו דרך לפתור את המצב. אני כאן ורוצה לעזור לקבוצה לנצח".

כמו כן, כהן נשאל לגבי הפוטנציאל של הנבחרת וענה: "יש לנו הרבה שחקנים טובים, למרות שאין את יובל זוסמן ותמיר בלאט, יש לנו עומק והרבה שחקנים צעירים שיכולים לשחק. ראית מה אנחנו שווים בשנים האחרונות, יש לנו פוטנציאל ואני מקווה שנוכל גם להעפיל לגביע העולם. זה יהיה הישג גדול עבורי".