הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גינת נפצע, ג'ייק כהן זועם על המדבקות בפרקט

חשד לקרע בדופן שריר הבטן לליגיונר, הסנטר של הנבחרת צייץ: "מה עוד צריך לקרות כדי שיסירו את המדבקות מהפרקט?" גודס מרוצה מהמשחק הקבוצתי

רועי כהן
רועי כהן  28.11.21 - 21:45
תחילת כתבה

צפו ברגע הפציעה של גינת בראש העמוד

זה שוב הלך קשה, אבל בשורה התחתונה - המשימה הושלמה. נבחרת ישראל גברה 69:79 על נבחרת אסטוניה במסגרת מוקדמות מונדובאסקט 2023 וסיימה את חלון המשחקים של נובמבר עם שני ניצחונות בשני משחקים. מי שנאלץ לצאת ברבע השלישי הוא תומר גינת, כאשר החשד הוא לקרע בשריר בדופן הבטן. חומרת הפציעה תתברר אחרי בדיקת MRI שתערך מחר בארץ.

מי שזעם על הפציעה הוא ג'ייק כהן, שצייץ על כך שגינת החליק על אחד הסטיקרים על הפרקט: "זאת עוד דוגמא לשחקן שנפגע בגלל זה. אולי הגיע הזמן לעשות משהו? כמה עוד שחקנים צריכים להיפצע לפני שנסיר את המדבקות האלו מהפרקט? אנחנו ב-2021, למה אי אפשר לשים שלטים דיגיטליים כמו בכדורגל?"

 

גיא גודס אמר: "השחקנים שלנו היו מפוקסים 40 דקות ואני חושב שהגיע לנו הניצחון, אני שמח בשביל השחקנים והאירגון על שני הנצחונות בחלון הזה. אני לא חושב שיש פייבוריטית, כל חלון יכול להביא עימו סגל חדש לנבחרת, אז אתה לא יכול לדעת מה יהיה בחלון הבא, לכן היה לנו חשוב מאוד להתרכז בחלון הזה. אחרי הניצחון מול פולין היה חשוב לנצח פה כי פעם שעברה הפסדנו פה ב-16 הפרש".

"אני חושב שיש לנו פוטנציאל גדול, עדיין אין לנו את כל הסגל, אבל השחקנים שהגיעו נתנו הכל ומגיע להם כל הקרדיט על זה. אנחנו צריכים להשתפר, משחק קודם לא מצאנו כל כך את הקצב שלנו והיום הגענו ל-22 אסיסטים וזה היה המפתח, לשחק ביחד כי קשה מאוד לנצח אותנו ככה. הנבחרת שלנו משחקת עם ותיקים וצעירים עם המון חיבור חיובי ביניהם, ואני חושב שזה מפתח להצלחה בקבוצה ובנבחרת".

"זה חלק מהמשחק להיות נרגש על הקווים, אתה רוצה שהשחקנים שלך יהיו מרוכזים ואני שמח שיכולתי לכוון אותם מהצד. לגבי תומר גינת אין לי עדיין ידע לגבי מה קרה שם. אני מקווה שהוא יהיה בסדר ובריא וימשיך לשחק בקרוב. כרגע אני לא יודע באמת מה הבעיה".

על ג'ון דיברתולומאו וסורקין: "אנחנו שמחים שהם הצטרפו אלינו למשחק השני. תודה למכבי ששיחררה אותם. רוב קבוצות היורוליג לא נותנות את השחקנים, והיום הם תרמו 18 נקודות והביאו אנרגיה מהספסל. למעשה כל הספסל תרם המון נקודות ואני שמח עבור התרומה של שניהם לנבחרת".