הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ישראל נחתה, גודס: "סוד ההצלחה הוא החיבור האנושי"

הנבחרת חזרה אחרי הניצחון נגד אסטוניה, המאמן אמר: "כל אחד יודע את מקומו, זה לא מובן מאליו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.21 - 18:10
תחילת כתבה

נבחרת ישראל נחתה היום (שלישי), בישראל, אחרי הניצחון אתמול 69:79 על אסטוניה, שהעלה את מאזנה במוקדמות המונדובאסקט ל-0:2. כעת, הנבחרת תמתין עד חלון המשחקים הבא בחודש פברואר.

גיא גודס אמר אחרי הנחיתה: "חלון מצוין, שני ניצחונות מול שתי יריבות לא פשוטות. זה היה מאמץ קבוצתי, אנחנו שמחים לפתוח את החלון עם 0:2. סוד ההצלחה זה החיבורי האנושי. פרגון הדדי, כל אחד יודע את מקומו. זה משהו שהוא לא מובן מאליו. כיף לאמן, כולם מתאמנים חזק וקשה. לכל חלון מגיעים שחקנים כאלה ואחרים נחכה לפברואר ואז נראה מי יהיה כשיר וזמין".

רפי מנקו: "היה חלון מוצלח. התחלנו עם שני ניצחונות, זה היה מאתגר, צוות חדש ולא הרבה זמן להתכונן, מה שחשוב אלה הניצחונות וזה מה שהשגנו. זאת נבחרת מגובשת, אנחנו בוטחים אחד בשני, שמחים בהצלחה אחד של השני אנחנו נשארים ביחד כשהולך ושלא הולך. גודס הוסיף כמה דברים שלא נראים חשובים. הוא אמר שזו נבחרת מגובשת ורק רוצים להמשיך את זה. זאת רק ההתחלה".

רומן סורקין: "אף פעם לא הצטרפתי ככה לנבחרת, אבל הייתי עם החבר'ה האלה בחלון האחרון אז קיבלו אותי בחיבוק. אנחנו חברים טובים וכיף גדול היה להצטרף. זה חלק מלהיות מקצוען, עוד אתגר. זה תהליך כיפי ובסופו של דבר אני עושה את מה שאני אוהב".

"הכדורסל שלנו השתפר, יש שחקנים מאוד איכותיים שלא הגיעו. אנחנו נבחרת איכותית. לא הייתי הרבה עם עודד, שניהם מאמנים גדולים. גיא הוא מוטיבטור, נכנס לפרטים הקטנים, מאמן גדול. כולם יודעים מי זה ובמה הוא זכה".

"לא היה הרבה זמן להתכונן, לא חושב שאף נבחרת תצליח לעשות יותר מדי בכמה ימי אימונים. הוא הכין אותנו, בסוף ניצחנו במשחקים אז זה עבד. אנחנו מאמינים, מבינים שזאת דרך ארוכה, אבל רוצים לעשות את זה".

סורקין על המצב של מכבי ת"א אחרי שני ההפסדים ביורוליג: "קשה מאוד לשפוט, היו לנו משחקים טובים, הייתה לנו נפילה קטנה ואני יודע שנחזור. אנחנו מסתכלים קדימה יהיה בסדר. אני לומד המון, כל יום זה כמו בית ספר בשבילי. אני בא פתוח ומנסה להשתפר".