מוקדמות אליפות אירופה 2025
קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 פורטוגל 0 0 0 0:0 0
2 סלובניה 0 0 0 0:0 0
3 אוקראינה 0 0 0 0:0 0
4 ישראל 0 0 0 0:0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שרון דרוקר ימשיך לאמן את נבחרת הנשים

המאמן יוביל את הישראליות גם לטורניר מוקדמות אליפות אירופה 2025

נועה פופלינגר
נועה פופלינגר  15.10.23 - 13:32
(איגוד הכדורסל)
(איגוד הכדורסל)

הוועדה המקצועית לכדורסל נשים, התכנסה היום (ראשון) לישיבת זום מיוחדת והחליטה ששרון דרוקר ימשיך לאמן את נבחרת הנשים גם בקמפיין הקרוב של מוקדמות אליפות אירופה.

הוועדה התכנסה למרות המצב, מכיוון שכבר ב-9.11 אמורה הנבחרת להתחיל את הופעותיה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה במשחק בית נגד אירלנד וכעבור שלושה ימים לשחק נגד לטביה בחוץ. ההחלטה תעבור להנהלת האיגוד לאישור סופי. יחד עם דרוקר, אמור להמשיך כעוזרו רועי לזר. בוועדה נמסר שנבדקת האפשרות להחליף ביתיות עם אירלנד במשחק הראשון.

יו"ר הוועדה אורנית שוורץ אמרה בסיום: "התחלנו עם שרון תהליך לפני שנתיים ואנחנו חושבים שנכון להמשיך אותו. קיימתי שיחה עם שרון והוא הראה הרבה מאוד מחויבות ונחישות להצלחת הנבחרת. יש חיבור טוב בין שרון לשחקניות ואנו רואים חשיבות גדולה בכל הנושא של המשכיות".

"יש לנו נבחרת עם הרבה מאוד שחקניות צעירות ולכן ההמשכיות חשובה. הקמפיין קרוב מאוד ובשל המצב אנחנו לא במקום האידיאלי מבחינת ההכנות, אבל נעשה הכל כדי שהצוות המקצועי יארגן את הנבחרת בצורה הטובה ביותר. אנו מייחלים לימים שקטים יותר עבור מדינת ישראל".

שרון דרוקר אמר: "זה תמיד כבוד גדול לאמן את נבחרת ישראל ועל אחת כמה וכמה בימים קשים אלו עבור המדינה והעם שלנו. ננסה להכין את הנבחרת בצורה הטובה ביותר שניתן לקראת המשימה שעמדת לפנינו, כשהמטרה היא לנסות להגיע לאליפות אירופה בקיץ 2025".