לי קוכמן: "כיף להתחרות לעיני הקהל הביתי"

אליפות אירופה לג'ודו עד גיל 23 תצא לדרך בת"א. פונטי: "חשוב לנו לארח תחרויות מהסוג הזה". נשיא איגוד הג'ודו האירופי: "ישראל תארח בעתיד גם בוגרים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.11.16 - 17:20
אליפות אירופה ראשונה בישראל מזה 23 שנים (איגוד הג'ודו האירופאי)
אליפות אירופה ראשונה בישראל מזה 23 שנים (איגוד הג'ודו האירופאי)

תגיות: לי קוכמן

תחילת כתבה

אליפות אירופה בג'ודו עד גיל 23 תיפתח מחר (שישי) באולם הדרייב אין בתל אביב בהשתתפות 321 ספורטאים מ-40 מדינות, ביניהם 16 ג'ודוקא ישראליים. היום נערכה ההגרלה של התחרות במלון בתל אביב ולאחריה מסיבת עיתונאים חגיגית.

"זו הפעם ה-14 שאנחנו עורכים אליפות אירופה עד גיל 23", אמר נשיא איגוד הג'ודו האירופאי סרגיי סולובצ'יק והוסיף: "המטרה שלנו היא לכבד את הספורטאים הצעירים שהופכים לבוגרים. חשוב מאוד לתמוך באותם ספורטאים להמשך הדרך". 
 
"יש אפשרות שישראל תארח תחרויות בוגרים בשנים הבאות, אין סיבה שלא. יש לישראל ספורטאים מעולים וידועים", הוסיף הנשיא. יו"ר האיגוד הישראלי משה פונטי אמר: "זו אליפות אירופה ראשונה אחרי 23 שנה, זה מאוד חשוב לנו לארח אליפות בסדר גודל כזה".

לי קוכמן (עד 90 ק"ג) סיפר על ההכנות לתחרות: "עשינו הכנה טובה לקראת התחרות. זה כייף להתחרות בבית מול קהל ביתי. אני מקווה מאוד שהנבחרת שלנו תזכה בהצלחה". תמנע נלסון לוי, זוכת מדליית הארד באליפות אירופה לבוגרות, סיפרה: "יש הרבה ג'ודאיות טובות במשקל שלי אבל אני יודעת בדיוק מה אני צריכה לעשות".