פתחו יומנים: הגראנד פרי יגיע לת"א בינואר

איגוד הג'ודו אישר את התאריכים של התחרות היוקרתית

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.11.18 - 12:07

תגיות: ג'ודו

תחילת כתבה

פתחו את היומנים: הגראנד פרי בג'ודו בתל אביב יערך בין התאריכים 24-26 לינואר בהיכל שלמה. איגוד הג'ודו העולמי אישר היום (רביעי) סופית את קיומה של תחרות הגראנד פרי "תל אביב 2019", כמו כן, נודע כי התקבל אישור לעריכת גראנד פרי נוסף גם בשנת 2020.

כזכור, בגראנד סלאם באבו דאבי חתמו שרת התרבות והספורט מירי רגב, יו"ר האיגוד הישראלי משה פונטי ויו"ר האיגוד העולמי מריוס ויזר על ההסכם לאירוח הטורניר בארץ לתקופה של ארבע שנים. מדובר בטורניר השייך לסבב הבכיר של התחרויות בג'ודו.

יו״ר איגוד הג'ודו משה פונטי ציין: "חגיגה של ממש מחכה לכל חובבי הספורט בישראל שיגיעו. הג'ודו הישראלי ממשיך בדרכו, הן המקצועית בה אנו רואים תוצאות מקצועיות, הן בפופולריות שלו שהולכת וצומחת והן ביכולות הארגוניות שלנו כאיגוד. אחרי שאירחנו את אליפות אירופה עד גיל 23, ואת אליפות אירופה לבוגרים, הצלחנו לזכות באירוח הגראנד פרי, שהיא אחת התחרויות היוקרתיות ביותר הקיימות. אני רוצה להגיד תודה לכל הצוות המדהים של איגוד הג'ודו, אלה שעושים עבודה קשה ומסורה מאחורי הקלעים, ולשרת הספורט מירי רגב שעזרה לנו ברמה הבינלאומית. התרגשות גדולה לקראת חגיגת ספורט גדולה".