הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכל כמעט מוכן: הקמת גראנד פרי ת"א בשיאה

היכל שלמה הוסב לעיר ג'ודו לקראת התחרות. התמונות בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.19 - 20:28

היכל קבוצת שלמה נמצא בשיא ההכנות לקראת אירוח הגראנד פרי. עם סיום הדרבי בכדורסל בראשון בלילה, החלו העבודות להסבת ההיכל לעיר ג'ודו שתארח בסוף השבוע את סבב הגרנד פרי שיהיה התחרות העולמית הראשונה לשנת 2019.

תהליך ההקמה נמצא בישורת האחרונה והחל ממחר (רביעי) ההיכל יהיה ערוך לפתיחת התחרויות בהן ישתתפו למעלה מ- 400 ג'ודואים, מ-54 מדינות, שישתתפו בתחרויות השונות לגברים ונשים בימים חמישי, שישי ושבת. מחר גם תתקיים במקום חזרה גנרלית.

בהיכלי הספורט ת"א-יפו מציינים שכל הכרטיסים לימי התחרות נמכרו ומצפים לאוירה חמה וביתית. יודגש שלפני כשנתיים אירח היכל שלמה את אליפות אירופה עד גיל 23, מה שגרם לאיגוד הג'ודו להציע את ישראל כיעד אטרקטיבי לארוח תחרויות ואליפויות ג'ודו בינ"ל. כבר עם סיום התחרויות הקרובות יחלו בהיכלי הספורט בתכנון אירוח הסבב גם ב-2020 בהיכל מנורה מבטחים.

מ"מ מנכ"ל היכלי הספורט קרינה גרופר-גרודינסקי: "אנו נערכים ונרגשים לארח בהיכל קבוצת שלמה את המשלחות השונות. ביחד עם עיריית ת"א, העיר המארחת, יש לנו זכות לארח בישראל את הסבב העולמי ועד כה שלב ההקמה התבצע כמתוכנן- במקצועיות ובאיכות גבוהה. כעת נותר לנבחרת הישראלית להביא לקהל הביתי מדליות".