פרימו זכתה במדליית הזהב במונטריאול

הפכה לישראלית הצעירה ביותר לעשות זאת בגראנד פרי. ארד לראשוני ונלסון לוי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.07.19 - 14:09
הישג נאה לפרימו
הישג נאה לפרימו

תגיות: גפן פרימו

תחילת כתבה

נבחרת הנשים בג'ודו השיגה הלילה (בין שישי לשבת) שלוש מדליות בגראנד פרי מונטריאול. גפן פרימו זכתה במדליית הזהב, בעוד שירה ראשוני ותמנע נלסון לוי קטפו את הארד.

גפן פרימו (עד 52 ק"ג) התחילה אוטומטית בסיבוב השני, שם גברה על האלופה האולימפית מלונדון 2012 שרה מנזס הברזיאלית. בסיבוב הבא, שהיווה את חצי הגמר, הישראלית גברה על מדליסטית הכסף מריו 2016, ג'ואנג בוקיונג מדרום קוראיה. בכך היא הפכה לישראלית הצעירה ביותר לזכות בזהב בגראנד פרי

שירה ראשוני (48- ק״ג) ניצחה בגולדן סקור את יקיונג לי מדרום קוריאה בתום 4:25 דקות, ברבע הגמר גברה על גולקדר סנטורק מטורקיה שספגה שלושה עונשים בחלוף 5:10 דקות, אך בחצי הגמר הפסידה באיפון לפורטוגלית קטרינה קוסטה אחרי 6:19 דקות של התמודדות. בקרב על הארד ניצחה ראשוני באיפון את קייסי פרפן מארגנטינה אחרי 3:01 דקות וסיימה במקום השלישי.

תמנע נלסון-לוי (57- ק״ג) החלה עם ניצחון בוואזרי אחרי ארבע דקות מול הקנדית קלי טיילור, בחצי הגמר הפסידה לג'סיקה קלימקייט הקנדית, ובקרב על הארד ניצחה את מינה ליביר הבלגית בחלוף 2:22 דקות וחתמה יום מושלם לנבחרת הנשים.

שני הרשקו מאמן נבחרת הנשים ציין: "אני גאה מאוד בספורטאיות על יום כמעט מושלם וזכיה בשלוש מדליות בשלוש קטגוריות שונות כולל בונוס של השמעת התקווה".