סוף מאכזב. צפו: ששון הודח כבר בקרב הראשון שלו

אליפות העולם: הישראלי נכנע שוב למינג'ונג. גם הרשקו עפה כבר בסיבוב השני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.08.19 - 08:42
תחילת כתבה

עם מדליה אחת מזהב, המשלחת הישראלית סיימה את דרכה באליפות העולם בג'ודו. היום האחרון בטוקיו היה אחד מאכזב במיוחד בו אורי ששון נכנע בווזארי כבר בקרב הראשון שלו במשקל של מעל 100 ק"ג, ולא הצליח להעפיל לסיבוב השני. גם רז הרשקו הצעירה הפסידה באותו השלב בקטגוריה של מעל 78 ק"ג.

ששון התמודד מול קים מין ג'ונג בסיבוב השני, מולו גם הודח בדיוק באותו השלב באליפות העולם בבאקו ב-2018. מדליסט הארד מריו שחזר מפציעה לפני חודש וקטף את מדליית הזהב בגראנד פרי בודפשט, היה אחת התקוות של המשלחת, שכבר חגגה זהב אחד - זה של שגיא מוקי - אבל בדיוק כמו פיטר פלצ'יק, לא הצליח לעמוד בציפיות.

ששון פתח את הקרב בסיבוב השני די אקטיבי, אבל לא הצליח לבצע אף תרגיל על קים התזזיתי. הקוריאני נראה מפוקס מאוד והצליח להשיג את הווזארי המיוחל בתוך קצת יותר משתי דקות בתוך הקרב. מדליסט הארד מריו היה רחוק מהיכולת הרגילה שלו, לא הצליח להגיב וסיים את האליפות מוקדם מהצפוי.

עבור רז הרשקו בת ה-21, מדובר באליפות עולם ראשונה. ההתרגשות ניכרה בג'ודאית במשקל של מעל 78 ק"ג ונכנעה כבר אחרי שתי דקות בתוך קרב הראשון שלה. הישראלית עלתה אוטומטית לסיבוב השני, בו פגשה את הסלובנית אנאמרי ולנסק, מדליסטית הארד מריו 2016, ורותקה למשך 20 שניות מה שמהווה הפסד באיפון.

צפו בהרשקו מפסידה לוולנסק>>>