הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אכזבה: נבחרת הנשים לא תצא לאליפות אירופה

גפן פרימו נמצאה חיובית לקורונה, הג'ודאיות נכנסו לבידוד

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  12.11.20 - 17:42
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בנבחרת הנשים בג'ודו. בבדיקה שנערכה אתמול (רביעי) גפן פרימו נמצאה חיובית לקורונה ובעקבות זאת כל נבחרת הנשים לא תוכל לצאת ולהשתתף באליפות אירופה, שתתקיים ב-19-21 בנובמבר. יש לציין כי גפן חשה בטוב וללא סימפטומים, ושאר הספורטאיות והצוות יצאו שליליים בבדיקה. יחד עם זאת, כל הג'ודאיות ואנשי הצוות נאלצו להיכנס לבידוד של 12 ימים.

״אני מאוד עצוב כי מקצועית  עשינו הכנה מצוינת", אמר בצער מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו, "הספורטאיות נראות מצוין וחבל לי שלא נוכל לקבל הזדמנות לזכות במדליות בתחרות היבשתית. יחד עם זאת, בריאות הספורטאיות והצוות מעל הכל ואני מקווה שגפן תחלים במהרה ושאר הקפסולה תצא שלילית גם בשבוע הבא וכך נוכל לחזור במהרה ובבריאות לאימונים".

גם יו״ר איגוד הג׳ודו משה פונטי דיבר על כך: "מהרגע שגפן התגלתה כחיובית, היה ברור שלא ניקח סיכון, לא עם הספורטאיות והצוות וגם לא נסכן איש. מקצועית זה חבל, במיוחד לאור ההישגים באליפויות עד גיל 21 ועד גיל 23, אולם אין לנו כל ברירה. נאחל לגפן החלמה מהירה וחזרה מהירה לאימונים. בימים הקרובים הספורטאיות יבצעו בדיקה נוספת וכמובן שננהג לפי הוראות משרד הבריאות״.