הרשקו: "עשינו את המקסימום להגיע מוכנים"

נבחרת הנשים נערכת למאסטרס: "שואפים למדליה כמו תמיד"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.01.21 - 13:00
(צילום: איגוד הג'ודו)
(צילום: איגוד הג'ודו)

תגיות: שני הרשקו

תחילת כתבה

טורניר המאסטרס היוקרתי בג'ודו יפתח מחר (שני) בדוחא, קטאר, עם נבחרת ישראל גדולה ומורחבת, שתתחרה לראשונה באמירות. טרם הנסיעה היו מעט חששות באיגוד הג'ודו בעקבות העניינים הפוליטים והביטחוניים, אבל הסופו של דבר הנבחרת תתחרה עם דגל ישראל ושאר הסמלים הלאומיים. לנבחרת הנשים של שני הרשקו תהיה נוכחות מלאה עם שירה ראשוני, גפן פרימו, גילי כהן, תמנע נלסון לוי, גילי שריר (שחוזרת למזרן לראשונה מאז הפציעה הקשה בברך) ורז הרשקו.

"זה לא טריוויאלי שאיגוד הג'ודו העולמי מצליח לקיים את תחרות המאסטרס גם בתקופה כזו", אמר הרשקו. "עבורנו כישראלים זה תמיד כיף לדעת שהספורט פותח דלתות, מחבר בין מדינות וספורטאים ותורם לשיתוף פעולה, אנחנו מאוד שמחים להתחרות בקטאר. היחס אלינו מצוין, לא מרגישים שונה משאר הנבחרות ומתרכזים במשימה ולא בדברים אחרים".

"תחרות המאסטרס מפגישה את ה-36 הטובות בעולם ובחלק מהקטגוריות משתתפות 2 ויותר מהמדינות המובילות בעולם. עצם העפלה של 6 ספורטאיות שלנו למאסטרס מראה את הרמה והעומק של נבחרת הנשים (סה"כ 10 נבחרות מלבד נברת הנשים של ישראל העפילו עם 6 ספורטאיות ויותר)".

"אני מרגיש שהספורטאיות מוכנות בצורה הטובה ביותר וזאת למרות שלפני כחודשיים נאלצנו לא להתחרות באליפות אירופה ונבחרת הנשים הושבתה לשבועיים בשל מחלת הקורונה של גפן ושירה. ביחס למצב, עשינו את המקסימום להגיע מוכנים. המאסטרס היא תחרות יוקרתית וחשובה מאוד ואני מקווה שהספורטאיות יציגו את היכולת המקסימלית שלהן ולמרות שזה לא פשוט, כמו תמיד אנו שואפים לזכות במדליה".