הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלן שמיט מצטרף לסגל נבחרת הנשים בג'ודו

המאמן הצרפתי אימן 2 מדליסטיות מטוקיו וכעת מצטרף לסגל של שני הרשקו שבירך על המהלך: "הניסיון שלו מוכח"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  15.11.21 - 19:37

תגיות: שני הרשקו

תחילת כתבה

בנבחרות הג'ודו השונות ממשיכים להתארגן למשחקים האולימפיים הבאים שמתקרבים בצעדי ענק, בעוד 3 שנים בפריז. היום (שני) נבחרת הנשים עשתה צעד גדול עם מינויו של אלן שמיט למאמן בנבחרת הנשים, תחת מינויו של המאמן הראשי שני הרשקו. שמיט יחליף את איבון בוניש האוסטרית שמונתה למאמנת הנבחרות של אוסטריה.

שמיט, בעברו ספורטאי אולימפי ומדליסט ארד באליפות העולם, מתמחה באימון הנשים ומאמן מועדון נשים צרפתי מספר שנים. בנוסף, הוא מאמן אישי של ספורטאיות רבות ביניהן מדלין מלנוגה, מדליסטית הכסף מטוקיו במשקל עד 78 ק"ג, ומרגו פינו (אלופת אירופה ומדליסטית באליפות העולם). שתיהן היו חלק מהנבחרת שזכתה בזהב קבוצתי בטוקיו.

מאמן נבחרת הנשים, שני הרשקו, דיבר על צירופו של שמיט לצוות: "לאחר התייעצויות עם משה פונטי החלטנו לצרף את אלן שמיט. שמיט, שבשנים האחרונות מאמן מועדון מוביל בצרפת ומגיע עם הצלחות מוכחות, נבחר לאחר שבחנו מספר אופצות לתפקיד. אני בטוח שהניסיון המוכח שלו עם ספורטאיות מובילות ברמה העולמית יעזור לנבחרת ולי לעמוד ביעדים שהצבנו לקראת המשחקים האולימפיים בפריז 2024".

יו"ר האיגוד משה פונטי בירך גם הוא: "שמח שמצטרף אלינו מאמן מצוין בדמותו של אלן ואני בטוח שהוא יתרום רבות לצוות של הנבחרת ולספורטאיות. מבורך בעיניי שמצטרף אלינו מאמן ממדינה מובילה כמו צרפת, עם הישגים, מסורת ויכולת. זה מעיד על הדרך בה תופסים את הנבחרת שלנו בעולם, מאחל לו ולשני הצלחה גדולה".