הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי גפן פרימו: גם תמנע נלסון לוי ורז הרשקו ישתתפו בליגת האלופו

השתיים חתמו באלופת צרפת לקבוצות נשים 2021, מועדון הג׳ודו ESBM, וישתתפו בתחרות שתיערך ב 11 בדצמבר בפריז. גם גפן פרימו רשומה לתחרות

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.11.21 - 14:35
תחילת כתבה

אחרי גפן פרימו: גם תמנע נלסון לוי ורז הרשקו ישתתפו בליגת האלופות בג׳ודו.

אחרי שבשבוע שעבר חתמה גפן פרימו במועדון הצרפתי שמפיני, גם זוכות מדלית הארד האולימפית תמנע נלסון לוי ורז הרשקו, הצטרפו למועדון צרפתי שישתתף בתחרות היוקרתית. השתיים חתמו באלופת צרפת לקבוצות נשים 2021, מועדון הג׳ודו ESBM, וישתתפו בתחרות שתיערך ב 11 בדצמבר בפריז. במועדון של השתיים מתחרות שתיים מהשותפות לזכייה במדליית הזהב האולמפית של צרפת, מרגו פינו (70 ק״ג) ולמדין מלונגה (78 ק״ג).

מאמן נבחרת ישראל שני הרשקו: ״גאווה עצומה. 3 ספורטאיות ישראליות יתחרו וייצגו שניים מהמועדונים החזקים העולם בליגת האלופות. אין עדות טובה מזו עד כמה מעריכים את האיכויות והיכולות של ספורטאיות נבחרת הנשים בג׳ודו, ומבחינתי חשוב מאוד שהספורטאיות יתנסו בתחרות כל-כך מיוחדת ויוקרתית זה בדיוק הזמן והמקום לכך. אני מאחל לקבוצה של גפן והקבוצה של תמנע ורז להגיע לקרב הגמר״.

משה פונטי: ״שמח מאוד עבור רז ותמנע, ספורטאיות מעולות, שיזכו להיות על אחת הבמות היוקרתיות ביותר בג׳ודו. העבודה הקשה של שני הרשקו, הצוות שלו ושל הבנות, מקבלת הכרה גם ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר ואנחנו יכולים לשמוח ולהתגאות על כך״.

תמנע נלסון לוי: ״מבחינתי זו בשורה נהדרת, גם מהבחינה הספורטיבית והמקצועית -  להתחרות באותה קבוצה עם ספורטאיות מעולות ובמועדון מהטופ העולמי, וגם מהפן החוויתי- יש בהשתתפות בתחרות כזו משהו אחר. אני שמחה עוד יותר שנהיה שלוש ישראליות בתחרות הזו. יש בזה משהו מאוד מיוחד ושונה, וזו הזדמנות נהדרת לחוות תחרות ברמה כל כך גבוהה״.

רז הרשקו: ״התחושה היא בעיקר כיף. כיף לראות שעבודה קשה משתלמת, כיף לראות שהדרך של השקעה, מאמצים והתמדה נושאת פירות, וכיף שאנחנו טסות שלושתינו להיות באירוע כל כך איכותי. אני חושבת שעצם זה שאנחנו חותמות במועדון צרפתי וצרפת היא זוכת הזהב האולימפי, זה משהו שיש בו אמירה".