הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שלוש מדליות למשלחת: לניר והרשקו זכו בארד

3 מדליות למשלחת. הג'ודאית עד 78 ק"ג השיגה איפון ב-38 שניות

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  28.11.21 - 15:27

היום האחרון של גראנד סלאם אבו דאבי הביא איתו מדליה שנייה למשלחת הישראלית. ענבר לניר קטפה את הארד אחרי שגברה על פטרישיה ברוליך אחרי 38 שניות מתחילת הקרב, זמן לא רב לאחר מכן, גם רז הרשקו זכתה בארד אחרי שגברה באיפון על אנזלה גרספריאן.

ענבר לניר (עד 78 ק"ג) העפילה אוטומטית לרבע הגמר, שם הפסידה לבריטית אמה רייד באיפון ובכך נשרה לבית הניחומים. שם ניצחה את מיגל דודנייטה מליטא, מה ששלח אותה להתמודד בקרב על מדליית הארד מול פטרישיה ברוליך מסלובניה, בו כאמור ניצחה. לניר, כזכור, זכתה גם במדליית ארד בגראנד סלאם פריז האחרון ובמדליית כסף בגראנד סלאם באקו.

"שמחה לסיים ביום כזה עם מדלית ארד", סיכמה לניר, "בקרבות הראשונים לא הרגשתי במיטבי ובכל זאת שמחה שבעזרתם של שני הרשקו ועידו בר עליתי לקרב על הארד בנחישות וסיימתי את התחרות והשנה עם מדליה".

רז הרשקו (+78 ק"ג) התחילה גם היא את התחרות ברבע הגמר, שם גברה באיפון על הילאל אוזטורק מטורקיה ועלתה לחצי הגמר. אלא שאז היא הפסידה לצרפתייה לאה פונטיין ועל כן גם היא התמודדה על מדליית הארד מול גרספריאן מרוסיה על המדליה היוקרתית וניצחה. גם הרשקו רשמה הצלחה בטורנירים האחרונים כשזכתה בזהב בגראנד סלאם פריז ובארד בגראנד סלאם באקו.

הרשקו סיכמה מצידה: "שמחה לסיים את השנה עם מדליה. קצת מאוכזבת שלא הצלחתי להשיג יותר. אני מסיימת את התחרות ואת סבב התחרויות העולמי לשנת 2021 עם תחושה טובה מאוד והישגים חשובים שיתנו לי ביטחון רב לעונת התחרויות בשנת 2022".

צפו בהרשקו זוכה בארד>>>