הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הרשקו: "נקווה לחזור מסופיה עם מדליה"

17 נציגים לנבחרת הג'ודו באליפות אירופה שתפתח בסופ"ש: "משימה מיוחדת"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  28.04.22 - 11:44

(התמונה באדיבות איגוד הג'ודו)

אליפות אירופה בג'ודו תיפתח מחר (שישי) בסופיה עם נציגות גדולה של 8 ג'ודאיות ו-9 ג'ודאים ישראליים, שנמצאים בבירה הבולגרית ביומיים האחרונים ועורכים הכנות אחרונות בהחלט.

  • חמישי עד ראשון בערוץ הספורט: שידורים ישירים מאליפות אירופה בג'ודו

מנבחרת הנשים של שני הרשקו יתחרו הספורטאיות הבכירות שירה ראשוני, גפן פרימו, תמנע נלסון לוי, גילי שריר, ענבר לניר ורז הרשקו וכן שתי הג'ודאיות הצעירות כרם פרימו ומאיה גושן. כזכור, כרם פרימו היא אלופת אירופה לקדטיות, אלופת אירופה עד גיל 21 וסגנית אלופת העולם עד גיל 21 במשקל של עד 57 ק"ג. בחודשים האחרונים היא עלתה קטגוריית משקל, ל-63 ק"ג, והיא תנסה להביא את האיכויות שלה גם על המזרן של הבוגרות. 

אצל נבחרת הגברים של אורן סמדג׳ה ישתתפו ברוך שמאילוב, טל פליקר, טוהר בוטבול, שגיא מוקי, פיטר פלצ'יק, רוי סיון, מתן קוקולייב, ים וולצ'ק ועידו לוין. מי שייעדר בעקבות פציעה הוא לי קוכמן.

שני הרשקו אמר לערוץ הספורט: "אליפות אירופה היא תמיד משימה מיוחדת, אליפות היבשת תמיד מכניסה מוטיבציה שונה. אין ספורטאית שלא רוצה לזכות במדליה אירופאית ולכן זה תמיד מכניס מימד חדש ושונה".

המאמן הלאומי המשיך: "הגענו לסופיה עם נבחרת גדולה ומיוחדת, הספורטאית הבוגרת ביותר שירה ראשוני (31) וכרם פרימו הצעירה ביותר (17). הנבחרת שרצה לפריז 2024 היא מיוחדת ומגוונת. אנחנו מוכנים לתחרות ומקווים שגם הפעם נוכל לחזור עם מדליה. אני מאוד מאמין בספורטאיות ובצוות ומקווה שהיכולת והעבודה הקשה והיומיומית יבואו ליידי ביטוי בתחרות".