הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סמדג'ה: "ימים כאלה מחשלים ומדרבנים אותי"

המאמן התייחס להופעה הלא טובה של הגברים בבולגריה: "מתרוממים מההפסדים", וגם: הפרגון לנבחרת הנשים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.05.22 - 11:32

תגיות: ג'ודו

אליפות אירופה בג'ודו הסתיימה אתמול (ראשון), ובניגוד לנבחרת הנשים שתחזור ארצה עם ארבע מדליות, ביניהן אחת מזהב, נבחרת הגברים תשוב בידיים ריקות, דבר די חריג בשנים האחרונות. מתוך תשעה ג'ודאים שהתחרו, ברוך שמאילוב אמנם עלה לקרב על מדליית הארד אך הפסיד וסיים במקום החמישי, פיטר פלצ'יק סיים שביעי , כששגיא מוקי, טל פליקר וטוהר בוטבול הודחו בשלב יחסית מוקדם של שמינית הגמר.

רגע אחרי שהתחרות הסתיימה, אורן סמדג'ה, מאמן נבחרת הגברים, התייחס להופעה הלא טובה של חניכיו וניסה לנתח את מה שקרה בבירת בולגריה: "אלו ימים שניקח איתנו, אנחנו לא מנסים להשכיח אותם. אנחנו מנתחים את הדברים שקרו בהפסדים, לומדים מהם ומתרוממים מהם. ימים כאלו מחשלים ומדרבנים אותי, זה מאתגר. כמו שלא רקדנו בגראנד סלאם על הגגות, סך הכל הגענו לתחרות ודברים לא התחברו".

"הוזמנו למחנה אימונים עם הנבחרת הגרוזינית וזה כבוד גדול, אחריו מתחילים טורניר במונגוליה ובודפשט להשיג ניקוד, נתכונן לאליפות העולם, לשם אנחנו שואפים. אני מאמין בספורטאים ובצוות וככה אני מדבר איתם בגובה העיניים. אין פה עריפת ראשים, להפך, פשוט לתקן, ללמוד ולהמשיך הלאה".

"בגדול, זה היה יום גדול לנבחרת הנשים, יום גדול לאיגוד הג'ודו. אני גאה מאוד באיגוד, בספורטאים ובספורטאיות וממשיכים קדימה תמיד לעבר המטרה".