יש דאבל: אס"א ת"א זכתה גם בגביע המדינה

1:2 על כשרונות חדרה בגמר סידר לאלופה דאבל שלישי בארבע שנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.04.14 - 18:56
כבר מתורגלות בהנפה. שחקניות אס"א (אלן שיבר)
כבר מתורגלות בהנפה. שחקניות אס"א (אלן שיבר)
תחילת כתבה

משחק מותח, 3 שערים, הנפה מרגשת, שמפניות אצל החוגגות ודמעות אצל המפסידות - גמר גביע המדינה לנשים לשנת 2013/14 סיפק לנו כל מה שאפשר לבקש. בסיום 90 דקות מהנות בגמר, אס"א תל אביב היתה זו שזכתה בגביע, אחרי 1:2 כשרונות חדרה.

 אחרי שבשנה שעברה אס"א נוצחה באותו המעמד, הפעם כבר לא היו טעויות אצל הבנות של דדה בר כליפא. התל אביביות, שכבר זכו באליפות העונה, השלימו דאבל מתוק וחגגו על הדשא של האיצטדיון הלאומי ברמת גן, אחרי שקיבלו את הגביע מידי יו"ר ההתאחדות אבי לוזון ושרת הספורט לימור לבנת. בסיום משחק הגמר הוכרזה שרה פרידמן מאס"א כשחקנית המצטיינת של העונה כולה.

למרות שחדרה סבלה מפתיחה רעה, היא נלחמה בצורה מעוררת כבוד ולא היתה רחוקה מלכפות הארכה. זה התחיל נהדר עבור אס"א, כששלי ישראל כבשה כבר בדקה ה-8 בבעיטת וולה אקרובטית, שגם פגעה בשחקנית הגנה בדרך. לי פלקון הכפילה בדקה ה-14, כשניערה שתי יריבות במבצע אישי פנטסטי, אבל מיכל רביץ הנפלאה הצליח לצמק 6 דקות לפני ההפסקה עם נגיחה מתוך הרחבה.

עד הסיום חדרה שלחה הרבה כלים קדימה, מה שהוביל לריבוי מצבים בשני הצדדים, אך הצלות של השוערות וגם החמצות לא מעטות הותירו את התוצאה על כנה.