קבוצת הנשים של צ'לסי תתמודד מול הנבחרת

הכחולות יגיעו ארצה באוגוסט למשחק ראווה באצטדיון המושבה

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.19 - 12:26
שיתוף פעולה מבורך
שיתוף פעולה מבורך

תגיות: צ'לסי

תחילת כתבה

כדורגל הנשים בעיצומו של קיץ עמוס במיוחד וכעת גם ישראל לוקחת בו חלק. הנבחרת תפגוש את קבוצת הנשים של צ'לסי למשחק ראווה שייערך באצטדיון המושבה, כחלק מפרויקט משותף של המועדון וההתאחדות לכדרוגל בישראל.

המשחק יתקיים לאחר גביע העולם בכדורגל נשים, ב-20 באוגוסט, במטרה לסייע לחשיפה ולחיזוק הענף, וכן יהווה חלק חשוב בהכנותיה של קבוצת הנשים של צ'לסי לעונת המשחקים הקרובה בליגה הבכירה באנגליה. במהלך הביקור בארץ תעבוד קרן הבלוז עם מספר עמותות ישראליות שונות, לקידום ספורט נשים ונערות, ופיתוח הענף.

"אנו שמחים להביא את הקבוצה לישראל הקיץ, למשחק מול נבחרת הנשים של ישראל. המשחק יסייע להגביר את החשיפה לכדורגל נשים, וכן התחלה מאתגרת לאימוני טרום העונה", הכריז יו"ר צ'לסי ברוס באק. "המחויבות שלנו לכדורגל נשים מונעת הודות לבעלים שלנו, מר רומן אברמוביץ', אשר נלהב לתמוך בקבוצה ולקדם את ספורט הנשים. אנו מקווים שהביקור בישראל יהיה רגע מיוחד לא רק עבור קהל האוהדים שלנו בישראל והשחקניות שלנו, אלא גם יתרום לחיזוק ספורט הנשים בישראל".

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל רותם קמר: "הגעת קבוצת הנשים של צ'לסי למשחק ידידות בישראל היא הזדמנות מצוינת למקד את תשומת הלב בכדורגל הנשים, ודאי כאשר קבוצה כה בכירה ומובילה בענף מגיעה לכאן. נבחרת הנשים של ישראל מתחילה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה 2021, וההתמודדות מול צ'לסי היא חלק מההכנות שלנו ליריבות בכירות כמו איטליה (29.8) ודנמרק (3.9). תרומתה של צ'לסי, בהנהגתו של הבעלים רומן אברמוביץ', למאבק באנטישמיות ולקידום השוויון והסובלנות היא מן הידועות, ואנו רואים את המפגש הצפוי כשילוב כוחות לטובת השגת מטרות חברתיות נשגבות. הקהל שיגיע למשחק ייהנה מאיכות מקצועית ומהזדמנות לאמירה ברורה לטובת כדורגל הנשים".