קארין סנדל: "מקום שלישי יהווה הישג"

נבחרת הנשים תפתח מחר את קמפיין היורו נגד איטליה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  28.08.19 - 19:59
הכדורגלניות, באימון המסכם הערב
הכדורגלניות, באימון המסכם הערב

תגיות: כדורגל נשים

תחילת כתבה

נבחרת כדורגל הנשים של ישראל תפתח מחר (חמישי) ב-18:30 קמפיין חדש: היא תפגוש את איטליה החזרה בפתיחת מוקדמות אליפות אירופה 2021. עם מאמן חדש, גבי בורשטיין, הנבחרת תנסה לעשות התקדמות כלשהי, לאחר שהקמפיין הקודם הסתיים עם נקודה אחת בלבד.

המשחק יתקיים באצטדיון רמת גן, כאשר בהתאחדות מקווים למנף את ההצלחה מהמשחק מול צ'לסי, אליו הגיע למעלה מ-8,000 אוהדים. מחר, הצפי הוא לכ-1,000 צופים בכחול-לבן. "עברנו את צ'לסי, עכשיו המשחקים הרשמיים מתחילים", אמר בורשטיין. "המשחקים קשים, אבל יש לנו תכנית לטווח ארוך. אנחנו רוצים להתקדם, לראות נבחרת שמשחקת טוב ומתקרבת ברמתה לנבחרות החזקות".

יחסי הכוחות מול האיטלקיות הם די ברורים - מדובר נבחרת שרק בקיץ האחרון הגיע לרבע גמר המונדיאל, וגם נקודה תהיה הישג גדול עבור ישראל. "איטליה היא נבחרת חזקה שעשתה התקדמות מטאורית בשנים האחרונות. אבל אני מסתכל עלינו, ואנחנו נתנו הופעה מכובדת מול צ'לסי. אני מקווה לראות יכולת דומה וגם כמות דומה של צופים נגד איטליה".

אחת השחקניות המובילות של הנבחרת היא הקפטנית קארין סנדל, שסימנה מטרות: "אנחנו ריאליות, לא נצא בהצהרות ונגיד שאנחנו רוצות לעלות לאליפות אירופה. המטרה היא לעשות כמה צעדים קדימה מהקמפיין האחרון, מקום שלישי יהיה הישג מבחינתנו".

גם סנדל מקווה שההייפ סביב כדורגל הנשים בישראל אחרי המשחק מול צ'לסי יימשך. "זה היה משחק ראווה, המטרה שלו היתה קידום כדורגל הנשים בארץ החשיפה שלו לקהל חדש, בזה הצלחנו ונתנו הופעה מכובדת", אמרה סנדל, ועמדה השינוי שהנבחרת תעשה: "הדבר הראשון שעשינו בקמפיין הזה זה שינוי של קו המחשבה. הבנו שאנחנו צריכות לעבוד קשה יותר, להעיז יותר ולהאמין בעצמנו יותר. בקמפיין האחרון שיחקנו הרבה אחורה והתגונננו, לא באמת העזנו לפרוץ את הגבולות של עצמנו. אנחנו מאמינות שאפשר להתקדם ולהגיע לרמות יותר גבוהות".