הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאחר שהובילה 0:2: ישראל הפסידה לטורקיה

הישראליות, שהפסידו 3:2, ספגו שני שערים בתוספת הזמן. קורל חזן ואופל סופר הבקיעו את השערים הראשונים של הנבחרת בקמפיין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.21 - 19:01

אכזבה גדולה לנבחרת ישראל היום (שלישי). הישראליות של גילי לנדאו הבקיעו שערים ראשונים בקמפיין מוקדמות היורו מול טורקיה, אבל איבדו יתרון 0:2, חטפו שתי שערים בתוספת הזמן ובסופו של דבר הפסידו 3:2 לטורקיות. הישראליות עם 5 הפסדים בחמשת משחקיהן בקמפיין עד כה, אך יכולות להיות מעודדות לאחר שלראשונה בקמפיין מצאו את הרשת.

הישראליות חגגו הודות לשערים של קורל חזן (10) מבישול טוב של טליה זומר, בעוד אופל סופר הכפילה בדקה ה-25. נועה סלימהוגיץ', שחקנית מילאן, הייתה קרובה מספר פעמים לשער השני. אחרי שני השערים הטורקיות העלו הילוך, איימו מספר פעמים על השאר ובסופו של דבר בירגול סאדיקוגלו הטורקית הצליחה לצמק בדקה ה-71. הטורקיות המשיכו ללחוץ ואף הלחיצו את הישראליות כאשר עמית כהן נפצעה, אבל בסופו של דבר היא המשיכה לשחק ובלטה במחצית השנייה עם מספר הצלות גדולות.

הישראליות התפרקו בתוספת הזמן. הגנה רעה בקרן הובילה לשער טורקי במצב של 2:2, אבל עבירה שטותית של נועה סלימהוגיץ' בדקה ה-96 העניקה בעיטת עונשין לטורקיות מ-11 מטרים. הן ניצלו את ההזדמנות כדי להפוך את המשחק ל-2:3 שובר לב, והישראליות של לנדאו ימשיכו לחפש את הנקודות הראשונות שלהן בקמפיין אחרי 5 הפסדים ב-5 משחקים.

החלון הבא של השחקניות של גילי לנדאו יהיה באפריל הקרוב, כאשר הן יפגשו את סרביה ופעם נוספת את טורקיה, הפעם בישראל. הסיכוי של הכחולות-לבנות לעלות אפסי, אך הן יכולות להתקדם אם יצליחו לנצח את הטורקיות בארץ.