הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבי לוזון: שאוהדי מכבי האינטרסנטים יצעקו

יו"ר ההתאחדות הגיב לקריאות 'דור מיכה' לעבר אחיינו, מאמן הצעירה, והוסיף: "לא מאוכזב. יש לנו יורו מעניין"

רועי זריהן  09.06.13 - 16:42

אחרי ההשפלה ב-4:0 לאיטליה והעובדה שהסיכויים לעלות לחצי הגמר כמעט אזלו, ובצל התגובות הזחוחות של מאמן הנבחרת גיא לוזון ושחקניו, גם יושב ראש ההתאחדות אבי לוזון התפנה לדבר על אליפות אירופה הנערכת בארץ.

"אני חושב שיש לנו אליפות מעניינת ומרגשת", ערך אבי לוזון סיכום ביניים מעודד. "בכל המגרשים יש קהל וממוצע הקהל סביב 10 אלפים איש במשחק. בסך הכל אנחנו עומדים על ממוצע יפה, באופ"א מרוצים והקהל הישראלי מרוצה. בכל מקום אני מקבל מחמאות ורק שהכל יסתיים יפה ובשלום כמו שזה עד היום".

יו"ר ההתאחדות גם נשאל על הקריאות 'דור מיכה' לעבר אחיינו במהלך המשחק, והגיב בחריפות: "לגבי דור מיכה, גיא לוזון החליט שהוא לא צריך להיות בנבחרת מבחינה מקצועית והעדיף עליו את אייל גולסה ואת ישראל זגורי. כל האינטרסנטים אוהדי מכבי תל אביב יכולים להמשיך לצעוק 'דור מיכה', הם אוהדים שלו ולא של גיא או של הנבחרת".

על היכולת של הנבחרת אמר לוזון בצורה רגועה: "אין אכזבה, כי כשהתחלנו את הטורניר ידענו שישראל הנבחרת הכי פחות טובה בבית. ישראל אף פעם לא הייתה בדרג הכי גבוה. במשחק הראשון וגם אחרי אמרתי שאני רק מאחל ומייחל שניקח נקודה ונבקיע שער אחד, ועשינו את זה. אנשים זילזלו בנורבגיה כשגיא אמר שהיא יכולה ללכת עד הסוף".

על הביקורת של שחקני הנבחרת כלפי הקהל, שלטענתם הגיב בציניות לא ראויה, הגיב לוזון: "זה לא צריך להיות, הקהל צריך לבוא ולעודד בכל מצב ובכל זמן, גם כשלא כל כך הולך. אני לא תומך במה שנאמר בנושא הזה. הנבחרת השתדלה והיא צריכה לקבל את התמיכה מהקהל".