הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלי דסה: הביקורת על היחס מהקהל? היתה סערת רגשות

שחקן הנבחרת הצעירה הגן על חבריו. קריאף נשמע כאילו ניצח: "הציפיות מאיתנו לא היו סתם, אנחנו נבחרת טובה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  09.06.13 - 16:59

כמעט 24 שעות עברו מאז שנבחרת ישראל הצעירה הושפלה עם 4:0 לאיטליה בבלומפילד, שבאופן מעשי הדיח אותה מיורו 2013. בקרב שחקני הנבחרת עדיין מורגשת האכזבה, אבל באימון היום (ראשון) הם ניסו להרים את הראש ולהסתכל קדימה לעבר המשחק האחרון בבית א', מול אנגליה ביום שלישי.

הקשר אופיר קריאף, מבית"ר ירושלים, הבהיר את הנקודה הזו: "אני אופטימי מטבעי. אני מאמין, נגיע לעשות את העבודה נגד אנגליה. גם אנגליה לא עשו נקודה. אני מאמין שיהיה משחק טוב, כולם יעבדו בשביל הניצחון. אני מקווה שכולם יבואו כדי לתמוך בנו. יש תחושת מהאכזבה מהתוצאות, אבל ראיתי שהקהל בא ומילא את האצטדיון. אני מקבל הודעות ופרגונים מאנשים. קורא להם להגיע לטדי, שזה המגרש הביתי שלי, אולי למשחק האחרון שלנו בטורניר".

"הוכחנו במשחקי ההכנה שאנחנו יכולים לעשות תוצאות טובות ולעמוד בכבוד מול כל נבחרת, הציפיות לא היו סתם", התעקש קריאף, "אנחנו נבחרת מאוד טובה, אבל זה קשה מול שחקנים ברמה של איטליה. תמיד יש ביקורת. יש לנו מאמן ברמה גבוהה מאוד ולא סתם החתימו אותו בקבוצה בסדר גודל בבלגיה. כולם ראו שעד הדקה ה-40 שיחקנו טוב".

חברו בבית"ר, המגן הימני אלי דסה, הוסיף: "הרגשות מעורבים מאוד. מצד אחד קהל שתומך בך, מצד שני יש כעס בקרב השחקנים. לא צריך לעשות יותר ממה שזה, הייתה סערת רגשות אחרי המשחק. צריך לשים את הכותרות האלה מאחרינו. לא הצלחנו להגיע לרמה שהקהל ציפה מאיתנו, אבל צריך לשים את זה מאחורה".

"אנחנו אשמים, לא משנה אם יתהפך העולם באמצע המשחק, אנחנו אשמים", המשיך דסה, "אבל התקשורת חיכתה לנו מעבר לפינה ועשתה לנו יותר ממה שזה. איטליה הרבה יותר טובה מאיתנו במיוחד כשאנחנו ב-10 שחקנים. ההרחקה גרמה לנו להיראות כמו שנראינו. אבל בסופו של דבר אנחנו אשמים בתוצאה. זה לא שלא ידענו איך נראית היריבה, התכוננו לשיטה ולא משנה איזה שחקנים משחקים אצלה".