הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שערורייה, השיפוט החריב לנו את המשחק"

צפו בתקציר. בבית"ר ירושלים זועמים לאחר ההפסד 3:1 למכבי חיפה ("בשביל מה להרחיק את אבוקסיס? כדי להוסיף חטא על פשע?!") , אך מרוצים מההופעה ("עם החיזוקים תהיה קבוצה טובה"). שועה התלונן על כאבים

תומר לוי
תומר לוי  23.07.23 - 08:35

כעס גדול בבית"ר ירושלים ביום שאחרי ההפסד 3:1 למכבי חיפה באלוף האלופים. בקבוצה מאוכזבים מהחלטות השיפוט במהלך המשחק, כאשר שמו דגש על שקרה לפני שני השערים האחרונים של הירוקים.

כל העדכונים: לחצו לעמוד הטלגרם של ערוץ הספורט

"זו שערורייה", מחו בקבוצה, "מילא השופט במגרש לא ראה, אבל איפה ה-VAR?! היו שתי עברות כל כך ברורות במרכז המגרש, הכי קל לראות את זה. בשביל מה צריך VAR אם כך? בשביל מה להרחיק את יוסי אבוקסיס, כדי להוסיף חטא על פשע? החריבו לו את המשחק עם השיפוט, הם רוצים שהוא יחייך? שיפעילו קצת שיקול דעת".

גם מאמן הקבוצה עצמו זעם לאחר המשחק, אך בבית"ר השתדלו גם לשים לב לדברים החיוביים, ובקבוצה אמרו: "אם באנו בסגל חסר ועם שחקנים שלא בכושר והחזקנו ככה, אנחנו צריכים להיות אופטימיים. גם לקראת פאוק סלוניקי. הכניסה של יון ניקולסקו וטרזיי תומא עזרה לנו להתייצב, היינו יכולים לגמור את המשחק כשהיה 0:1. ברור שמכבי חיפה טובה יותר, היה לנו ברור שהיא תחזיק יותר בכדור ותלחץ עלינו".

בבית"ר גם החמיאו לאוראל דגני, עומר קורסיה ואופיר קריאף על העבודה שלהם, כמו גם למיגל סילבה על אף הטעות בשער השני. "תהיה לנו קבוצה טובה עם החיזוקים הנכונים", אמרו במועדון.

בצד הפחות חיובי, ירדן שועה התלונן על כאב בתאומים וייבדק בעקבות זאת, כשבקבוצה מקווים שיהיה כשיר לקראת יום חמישי. במקביל, בבית"ר פחות אהבו את המשחק של גרוגרי מורוזוב, ואבוקסיס דאג לבקר אותו אחרי ספיגת השער השני.

בתוך כך, בקבוצה מקווים שיהיה ניתן להשלים את העברת אורי דהן בחזרה לבירה בקרוב, גם לאור העובדה שלא היה בסגל מכבי חיפה במשחק אמש. באשר למאוויס צ'יבוטה עדיין אין שינוי, כאשר אבישי כהן צפוי להצטרף ברגע שעמית כהן יעזוב. בנוסף, בקבוצה גם מחפשים להתחזק בשחקן כנף ובקשר אחורי זר. באשר לניקולסקו, ההערכה היא שהוא יעבור בסופו של דבר להירנביין, אך הוא עדיין עשוי לשחק נגד פאוק.