הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פלקאו עבר בדיקות רפואיות במונאקו ויחתום לחמש שנים

העברת החלוץ תיסגר בקרוב. גם ויקטור ואלדס ופאביו קונטראו על הכוונת של הצרפתים. טוטנהאם וברצלונה במו"מ על וייה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.05.13 - 15:55
תחילת כתבה

חלון ההעברות של אירופה אוטוטו יפתח, אך גם כך השוק כבר רותח. רדאמל פלקאו עבר היום בהצלחה את הבדיקות הרפואיות במונאקו ובקרוב מאוד הוא יחתום על חוזה ל-5 שנים במדי הקבוצה הצרפתית, שתשלם יותר מ-50 מיליון יורו עבור "אל טיגרה". ללא ספק, כבר כעת מדובר באחת מגולות הכותרת של הקיץ הזה.

אלא שבמונאקו לא מסתפקים רק בפלקאו. ריקרדו קרבאליו כבר הוצג בנסיכות כשחקן חדש של הקבוצה אחרי שהגיע בהעברה חופשית. על פי סוכנות הידיעות AFP שוער ברצלונה ויקטור ואלדס נמצא גם הוא בצרפת על מנת לקדם את מעברו למועדון, שכרגע נראה שצפוי לזכות בשירותיו. מלבד קרבאליו, גם חברו בריאל פאביו קואנטראו עשוי להצטרף בקרוב.

אז מה קורה מחוץ לריביירה הצרפתית? מעניין לא פחות. טוטנהאם האנגלית מעוניינת בחלוץ ברצלונה דויד וייה. הדיילי מירור מפרסם היום כי האנגלים כבר פנו לברצלונה ובין שני הצדדים מתנהלות שיחות, כאשר באנגליה טוענים כי במקרה של הסכם סכום ההעברה יעמוד על 14 מיליון יורו. יש לציין כי בוייה בן ה-31 מעוניינות גם ארסנל וליברפול.

בתוך כך ברחבי היבשת ממשיכות גם להתרוצץ השמועות לגבי עתידו של חלוץ בורוסיה דורטמונד רוברט לבאנדובסקי. אם להאמין למאמנו יורגן קלופ הסאגה הזו תסתיים מהר  לאחר שהאחרון אמר היום: "עתידו של לבאנדובסקי יקבע בקרוב".