"יובה מנסה להיפטר מראביו, שרוצה לאברטון"

דיווח: בטורינו מאוכזבים מהקשר. וגם: התכנית של טימו ורנר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.20 - 16:45
תחילת כתבה

עולם הכדורגל זכה לקצת נחת עם החזרה של הליגה הגרמנית והמשחקים שנערכו היום (שבת) אחרי חודשיים יבשים, אבל במקביל גם נמשכים הדיווחים והשמועות לגבי העברות שונות שצפויות להתרחש בקיץ הקרוב. אחת הקבוצות הפעילות בזמן האחרון היא יובנטוס, שנמצאת בקשר עם לא מעט מועדונים לגבי טריידים אפשריים, דוגמת הטרייד עם ברצלונה על מירלם פיאניץ'. היום פורסם לגבי שחקן נוסף שעשוי לעזוב את אלופת איטליה.

מדובר באדריאן ראביו, הקשר הצרפתי שממנו מאוכזבים בטורינו בעקבות היכולת היחסית חלשה. על פי ה"ל'אקיפ", ראשי המועדון נחושים להעזיב את ראביו, והוא מצידו סימן את היעד המועדף עליו - אברטון. הדבר הזה יוצר מעט בעיה, שכן לא בטוח שיובה תסכים לעסקה מול האנגלית, שכן ההעדפה היא לעשות אולי טרייד עם קבוצה גדולה יותר על שחקנים קצת יותר נחשבים.

בעניין אחר, ב"דיילי מייל" האנגלי דווח היום כי טימו ורנר מתכנן להמתין שנה על מנת להבטיח את הגעתו בסוף העונה הבאה לליברפול, במקום לסכם במועדונים אחרים בקיץ הקרוב דוגמת ברצלונה או מנצ'סטר יונייטד. ייתכן כי סעיף השחרור שלו יירד במעט לאזור ה-36 מיליון ליש"ט בקיץ 2021, מה שיעזור למייטי רדס לרכוש אותו.

עוד באנגליה, טוטנהאם תקבל בחזרה בקרוב את יונג מין סון, שסיים את שלושת השבועות שלו בצבא הקוראני ומוכן לטוס ללונדון.