לינוי אשרם זכתה ב-5 מדליות זהב

מכביה: נבחרת הכדורגל גברה 0:6 על פרו ועלתה לגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.17 - 21:46
אשרם ממשיכה לככב בהתעמלות האומנותית
אשרם ממשיכה לככב בהתעמלות האומנותית

תגיות: מכביה ה-20

תחילת כתבה

משחקי המכביה ממשיכים להאיר פנים למשלחת הישראלים שקוטפת מדליות והישגים בתחרויות שונים. היום השני והאחרון בתחרויות האתלטיקה במכביה התקיים היום (חמישי) באצטדיון בגבעת רם בירושלים וכלל לא מעט ניצחונות למשלחת הישראלית. 

בקפיצה לרוחק יפעת זליקוביץ', אלופת ישראל משנת 2015 ואלופת המכביה ה-19, ניצחה בזכות תוצאה של 6.22 מ' (שיפור של השיא אישי). דור קולביץ ניצח במירוץ ל-200 מטרים עם זמן של 21.79 שניות ובנשים זכתה אלי אדוארדס מבריטניה עם 24.85 שניות.
 
- בתחרויות הטניס: המתקיימות במרכז לטניס בישראל ג'רמי לנגר מקנדה וקווין קונפדראק מארגנטינה העפילו לגמר הגברים שיתקיים ביום ראשון (החל מ-09:00). לנגר גבר 3:6 ו-1:6 על מוטי רדיונוב וקונפדראק ניצח 1:6 ו-0:6 את שחר אלבז. בנשים ייפגשו בגמר ביום ראשון מילה רבינוביץ', שגברה 2:6 ו-1:6 על שון לוצקי מישראל, וסיון קרמס מארה"ב שגברה 0:6, 6:4, 2:6 את אלקסה מייר פינקלשטיין ממכסיקו.
 
- בהתעמלות אומנותית: לינוי אשרם רשמה הישג מרשים כשזכתה בחמש מדליות זהב כשניצחה בתחרויות הקרב-רב ובכדור, אלה, סרט וחישוק. ניקול וורונקוב מישראל זכתה בכל חמש מדליות הכסף, ובמדליות הארד זכו: מישל סברנסקי מישראל (חישוק), אירנה לבדבה מרוסיה זכתה בשתי מדליות (כדור וקרב-רב) וליליה אריסטובה זכתה גם היא בשתי מדליות (סרט ואלה).
 
- בכדורגל: נבחרת הוותיקים של ישראל המשיכה להרשים כשדרסה 0:6 את פרו ועלתה לגמר. אורן סגרון (צמד), רונן חרזי, נצח מסובי, שרון צופין ויוסי שושני הובילו את הנבחרת לניצחון ענק במשחק שהתנהל במעמד צד אחד. במשחק המקביל, ארגנטינה גברה 0:1 על ברזיל בהארכה, והגמר ייערך ביום ראשון (16:00, בעמק הארזים בירושלים).
 
- היום נערכו הגמרים בכדורעף חופים לגברים ולנשים. בגברים, ישראל שעלתה לקרב על הזהב לא הופיעה להתמודדות בשל פציעה של אחד השחקנים במה שהעניק לקנדה ניצחון טכני. בנשים ברזיל זכתה בזהב לאחר ניצחון 0:2 על נבחרת ישראל 2, כאשר נבחרת ישראל 1 הפסידה 2:0 לארה"ב בקרב על הארד.

- בכדורעף: נבחרות ישראל וברזיל בגברים שסיימו בשני המקומות הראשונים בבית, העפילו לגמר. בגמר כדורעף הנשים מחר (13:00, אולם דנמרק) ישחקו ישראל ואוקראינה לאחר שישראל גברה היום בחצי הגמר על ארה"ב 0:3 ואוקראינה ניצחה 0:3 על ארגנטינה.
 
- בגמר הכדוריד: ישחקו ישראל (נבחרת העתודה) מול ברזיל (16:00, וינגייט) לאחר שהשתיים סיימו בשני המקומות הראשונים בבית. לפני כן, ב-14:00 ייערך הגמר לנוער בין ישראל (נבחרת הנוער) לבין צרפת.
 
- בגמר תחרות החתירה: בסירת יחיד (סקיף) למרחק 1,500 מטר דני פרידמן, אלוף ישראל, זכה במדליית הזהב ובנשים ניצחה אלופת ישראל המכהנת, נורית בזדסקי.
 
- בחץ וקשת: הילל קליינר קטף את הזהב במרחק של 70 מ' והשלים זכייה בשלוש מדליות זהב אחרי שניצח שלשום במרחק הקצר ואתמול בזוגות המעורבים.