הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי נתניה נגד אטפלד: "סימן לנו לצאת"

צרות אצל הצהובים. קניקובסקי: "לא אגיד שבארץ אשחק רק פה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.21 - 22:42
קניקובסקי. ההכנה פגעה בו (ברני ארדוב)
קניקובסקי. ההכנה פגעה בו (ברני ארדוב)

העולה החדשה הפועל ירושלים ממשיכה להיראות נהדר. הערב (רביעי), היא גברה 0:2 על מכבי נתניה במסגרת המחזור השני בגביע הטוטו. הקבוצה מעיר היהלומים מנגד, פתחה את העונה עם הפסד ובסיום המשחק אוהדי נתניה טענו שאטפלד "סימן לנו לצאת החוצה".

זיו אריה אמר בסיום: "כיף לנצח. אני לא רוצה להרוס את השמחה, אבל המטרה ראשונה היא להכניס שחקנים לכושר משחק ולתת לצעירים לטעום מה זה ליגת העל. הדרך שלנו להגיע למה שרצינו עוד ארוכה מאוד. שאבי הוא אחד השוערים הטובים בארץ. אני לא מהסס כשאני נותן לו לשחק".

"אני חכמולוג אחרי ניצחון. גם אם היה יוצא תיקו אחרי שהיינו עם 10 שחקנים הייתי אומר שזה בסדר מבחינתי. אם שחקנם אומרים לי שזה חשוב ונותן ביטחון אני לא אתווכח אותם, אם הניצחונות האלו יבלבלו אותם הם יקבלו מהר מאוד פצצות בליגת העל".

ריימונד אטפלד אמר מנגד: "יש קבוצה אחת שניסתה לכבוש ושזה משהו שידענו לפני כי ראינו אותם משחקים נגד בית"ר והם שיחקו אותו דבר. ספגנו שערים מטעויות שלנו, היינו חייבים לשבור את הקיר שהם בנו וניסינו ניסינו. בחצי שני זה נהיה קשה יותר ויותר לשבור את הקיר שלהם, הקצב היה איטי, יש דברים לשפר".

על ההכנה של גבי קניקובסקי: "זה מאוד השפיע עליו. הוא מחכה למעבר והוא חשב שזה יקרה אז הוא מאוכזב. יש עייפות בראש שלו, בשבילו היה עדיף שתהיה החלטה מהירה, אבל זה לא תלוי בו. קשה לו מנטלית".

גבי קניקובסקי עצמו הוסיף: "מאכזב להפסיד. שיחקנו טוב חצי ראשון. קשה אי הוודאות, אני מנסה להתמודד עם זה. כרגע אני בנתניה והחלום שלי להתקדם לאירופה. דברים מתגלגלים. אני לא אגיד קבוצה כזו או אחרת, לא אגיד שבישראל אהיה רק בנתניה, קבוצות רוצות לעשות כסף".