הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סימן לבאות? קניקובסקי יסופסל מול פ"ת

אטפלד החליט על מהפכה בהרכב. צדק, עזרא ושדה גם על הספסל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.08.21 - 14:00

ההפסד של מכבי נתניה להפועל ירושלים ובעיקר היכולת, יובילו את המאמן, ריימונד אטפלד לבצע מהפכה ב-11 לקראת המשחק הערב (ראשון) מול מכבי פ"ת.

גבי קניקובסקי, שהמאמן הצהיר כי יש לו קושי מנטאלי לשחזר את היכולות שלו משנה שעברה מאחר והוא על המדף ורוצה לעזוב, יירד לספסל. "צריך לחשוב מה עושים עם קניקובסקי. הוא לא מוכן לחתום על חוזה חדש ומצד שני גם לא מוכן לעבור כרגע", אמרו כמה מהשחקנים בקבוצה.

חן עזרא שחוזר מפציעה יצטרף אליו ולשיר צדק, יובל שדה ושי קוסטנטין שלא יפתחו. אגב, קוסטנטין התלונן על כאבים במפשעה ונטש את האימון אתמול כשכנראה מדובר בכיווץ ולא בפציעה רצינית. כמו במשחק הראשון הרשמי של העונה, גם הערב נתניה תחסר את הפצועים עומר גאיה שגמר את העונה, רון אשכנזי שישוב בעוד חודשיים ואמיר ברקוביץ' שיהיה כשיר לפתיחת הליגה.

המאמן שהתעמת עם הקהל נגד הפועל ירושלים, לא שוחח עם השחקנים על המקרה ומבחינתו אין טעם לעשות סיפור ממה שהיה. במועדון יודעים שללא תמיכת הקהל, בטח השנה כשארגוני האוהדים יושבים במערבי מעל הספסל של נתניה, יהיה קשה לשחזר את האידיליה שהיתה בין האוהדים להולנדי בשלבי הסיום של העונה שעברה.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, אלמוג כהן, רז שלמה, זלאטן שחוביץ'; עמרי גנדלמן, אביב אברהם, בוריס אנו, יניב מזרחי, איהב אבו אלשיך; איגור זלאטנוביץ'.