הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופטימיות בב"ש: "צריך לעבור את הפולנים"

האדומים בונים על מזג האוויר. לוי מחכה למגן, פדרו רבושו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.08.21 - 13:50

בפיגור של שער ואחרי שלא התאמנו שלשום ואתמול, הפועל ב"ש תשוב הבוקר (ראשון) להתאמן כשהמאמן רוני לוי קבע שני אימונים, אחד בחדר הכושר בבוקר ובערב אימון טקטי. בב"ש מקווים כי החום והלחות הצפויים בחמישי בגומלין מול שלאסק ורוצלאב באצטדיון בפתח תקווה, יקשו על הפולנים.

"אם לא נעשה טעויות מיותרות כמו במשחק שם אז אנחנו יכולים לעבור. ברמות האלה אסור לטעות ככה", אמרו השחקנים שאחרי התסכול בעקבות ההפסד כבר נשמעים אחרת, "בבית אנחנו צריכים לעבור". לוי עשוי לשנות את המערך לקצת יותר התקפי אבל עם דגש על אחריות בהגנה. בצוות המקצועי לא אהבו את הטעויות של איאד אבו עביד ודוד קלטינס, אבל מצד שני המאמן מודע לעובדה שכרגע אלו השחקנים שיש לו ולא יהיה נכון מצידו להחליפם, דבר שיוריד להם את הביטחון עוד יותר.

במהלך סוף השבוע המשיכו במועדון לחפש מגן שמאלי כשהם מחכים לפדרו רבושו, המועמד המוביל של רוני לוי לתפקיד. הפורטוגלי טען באמצעות סוכנו שמייצג גם את מיגל ויטור שהוא ממתין להצעה מפאוק סלוניקי, אבל לא פסל אפשרות להגיע לישראל. בב"ש כמובן לא רוצים לטעות עם מגן שהם לא סגורים עליו.

משחק הגומלין לא נמצא במינוי החדש שרכשו האוהדים ובב"ש מקווים כי אף על פי כן למעלה מ-7,000 אוהדים יגיעו לפ"ת כדי לדחוף אותם לשלב הבא. אם ב"ש תעבור, היא צפויה לפגוש את אנורתוזיס פמגוסטה, האקסית של רוני לוי, דור מיכה ואריאל הרוש בשלב הבא.