הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין לי ספק שנסיים בפלייאוף העליון"

בן שמעון נשאר אופטימי. קורצקי: "שיחקנו פנטסטי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.21 - 22:30

הניצחון 0:2 על בית''ר ירושלים בשבוע שעבר נתן למ.ס אשדוד את התקווה שתוכל לצאת לדרך חדשה, אך ההפסד הערב (ראשון) 2:1 להפועל חדרה הוריד את הקבוצה הדרומית מהר מאוד לקרקע.

מאמן המפסידה, רן בן שמעון, סיכם את המשחק: "אין ספק שאנחנו קבוצה טובה. היינו עליונים במהלך המשחק, וספגנו שערים משני איבודי כדור. מול קבוצות מסתגרות קשה להבקיע ככה. אסור  לנו לתת מתנות, מתפרצות זו הדרך היחידה להבקיע נגדך כשאתה שולט, ומשתי מתנות שלנו קיבלנו 2 שערים".

בן שמעון שכעס במהלך המשחק על צוות השיפוט, הגיב באופן מתון לאחריו: "אין לי טענות, מדי פעם אנחנו משחררים לחץ במהלך המשחק, בסוף הפסדנו בגלל עצמנו ולא אף אחד אחר". למרות המצב הקשה של אשדוד, מאמן הקבוצה ממשיך להיות אופטימי: "אנחנו קבוצה טובה והמומנטום ישתנה, אין לי ספק שנסיים בפלייאוף עליון, אני מאמין בזה בכל הלב".

ובצד השני, מאמן חדרה מנחם קורצקי הקדיש את הניצחון של קבוצתו לשחקן עידו לוי שנעדר הערב מסיבות אישיות: "לפני כן, בנימה אישית אנחנו רוצים להודות לעידו, ולומר לו שאנחנו אוהבים אותו, ומאחלים לו את כל הטוב בעולם", בהמשך, קורצקי אמר שעל אף הניצחון, זה עוד מוקדם לחגיגות: "זה היה משחק חוץ לא קל, אבל השחקנים נתנו את התצוגה הכי טובה שלנו העונה. אנחנו מאוד מרוצים, אני יודע שמותר היום לשמוח, אבל צריכים להישאר צנועים, זו רק תחילת העונה יש לנו עוד מטרות".

על אף המומנטום החיובי, סגנון המשחק ההגנתי של חדרה מושך לא מעט ביקורת כלפי הקבוצה, אך קורצקי בוחר שלא להתייחס להאשמות : "לא אתייפייף, אני תמיד אעדיף לחיות מכוער מלמות יפה. כשיחזרו לנו שחקנים משמעותיים גם הכדורגל ייראה טוב יותר. אני חושב ששיחקנו פנטסטי היום, מלבד בעיטה אחת של אשדוד, הם לא הגיעו לשער, זה אומר הרבה".