כץ: "שחקנים מהמרכז מקבלים עדיפות בנבחרת"

בעלי הפועל חיפה דיבר על הנבחרת, בוזגלו והמפגש עם מכבי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.11.19 - 14:59
תחילת כתבה

מאז שהחל הביקור של יואב כץ בארץ, משהו טוב קורה בהפועל חיפה. הבעלים, שיחזור לוושינגטון לאחר המפגש עם מכבי תל אביב במחזור הקרוב, התייחס לפציעה של אלמוג בוזגלו, דעתו על הזימונים לנבחרת, וגם נשמע בטוח לקראת למשחק הקרוב נגד האלופה.

לקראת שני המשחקים של הנבחרת, הבעלים התייחס לעובדה שלהפועל חיפה אין נציגים: "אני חושב שכמה שחקנים יכלו להיות שם. אני לוקח את זה 50 שנה אחורה ששחקנים ממרכז הארץ קיבלו עדיפות, וזה מה שקרה גם במקרה הזה". כץ הוסיף עקיצה גם לעבר היריבה העירונית: "כיוון שרוב הקהל שלה הוא ממרכז הארץ, זה הגורם לכך ששלושה משחקניהם נמצאים בנבחרת ישראל".

מעבר לנבחרת, מה שמעסיק את הפועל חיפה הוא משחק הליגה הקרוב. האדומים יתארחו ביום שבת בבלומפילד כשיפגשו את מכבי תל אביב. מי שלא צפוי לשחק, הוא המגן, ניקולה גולאן, שלא השלים אימון מלא ויישאר מחוץ לסגל. גם בן והבה סוחב פציעה קלה, אך צפוי לפתוח במרכז ההגנה לצדם של ניסו קפילוטו ולירן סרדל או גל אראל. נס זמיר, שכבש צמד במחזור הקודם, צפוי לעלות לשחק עם זריקה בגבו.

הפצוע שמטריד את הקבוצה יותר מכולם הוא אלמוג בוזגלו. השחקן, שסובל מפריקות כתף חוזרות, שב להתאמן, אך לא ברור אם יטול חלק במשחק. כץ, שטרם הציע לו חוזה חדש, דיבר על הפציעה של בוזגלו: "הוא צריך לעשות את מה שהכי חשוב לבריאות שלו וזו החלטה אישית שלו אם לעשות ניתוח. זמן ההחלמה הוא לא כל כך ארוך ומדובר בחודשיים, אבל אני לא רופא והוא ספורטאי למופת. אם הוא יבקש חוזה, אז אולי נדבר איתו אבל כרגע הוא לא החליט כלום".

לקראת המשחק מול מכבי, כץ נשמע בטוח בעצמו: "אני מקווה שהפועל חיפה תהיה הראשונה שתנצח ושלא רק הראשונה לכבוש מול הצהובים. בשלב הזה היא הקבוצה הטובה בליגה, אבל הכל יכול להשתנות. להבקיע מולם זה לא מספיק, אלא רצון לנצח. אני לא חושב שצריך להגיד לשחקנים משהו לפני משחק מול מכבי תל אביב ואם צריך להגיד להם אז הם בבעיה".