ורנר משגע את אנגליה: "האם ראית, קלופ?"

החלוץ שמקושר עם ליברפול הטריף את האי עם השלושער

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.20 - 22:27
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

לרגע היה נדמה כי הוא אנושי ופגרת הקורונה השפיעה גם על טימו ורנר, אך היום החלוץ הראה מדוע אריות היבשת מעוניינות בו עם שלושער נפלא שגרף מחמאות מכל עבר. אחרי התיקו המאכזב בשבוע שעבר נגד פרייבורג בו לא הצליח לכבוש, הגרמני חזר לעצמו ב-0:5 המוחץ של לייפציג על מיינץ.

ורנר, בעונה הטובה בקריירה, ממשיך לנפץ שיאים אישיים כאשר פרץ העונה את מחסום ה-30 שערים בכל המסגרות עם ההצגה הערב (ראשון). הגרמני התקדם למקום השלישי באירופה בכיבושים בחמשת הליגות הבכירות כשבמאזנו 24 שערי ליגה. כמו כן, החלוץ השיג שלושער שני ברצף באותה עונה מול אותה יריבה, דבר שלא קרה מאז עונת 98/99 בה אולף קירסטן עשה זאת.

באנגליה, לא נותרו אדישים לתופעה כשהשמועות המרכזיות בחודשים האחרונים מקשרים את ורנר לליברפול. החלוץ כבר נשאל על המעבר לאלופת אירופה ולאפשרות שיחק תחת יורגן קלופ והוא נשמע נלהב מהאפשרות. ה'מירור' ניסו להסב את תשומת הלב של מאמן מוליכת הפרמיירליג. ה'BBC', ה'סאן' וה'דיילי מייל' בחרו להתמקד בתצוגה האישית של הכוכב ובחזרתו לכושר שיא לאחר הפגרה.

כזכור, הגרמני מחזיק בסעיף יציאה של 52 מיליון יורו ולמרות המצב הכלכלי שנגרם מנגיף הקורונה, המייטי רדס עשויים לבצע את העסקה ולהפוך לחלק הקדמי המרשים באירופה. תחת קלופ ליברפול הציגה שיפור עקבי בהתקפה כאשר השיא הגיע בעונה שעברה כשהקבוצה כבשה 89 שערים ב-38 משחקי ליגה.