"השופטים הגנו עליהם באופן מדהים"

לאחר ההדחה של חולון, דדאס רתח על השיפוט: "לילה קשה"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  06.02.20 - 01:29
תחילת כתבה

ערב לא פשוט עבר על הפועל חולון. לאחר שראו את מנרסה מפסידה, החבורה של סטפאנוס דדאס הייתה בדרך הבטוחה לשלב שמינית הגמר. אך בעקבות 3 זריקות עונשין של ליטקאבליס, שנייה לסיום ההתמודדות, חולוניה הודחה מליגת האלופות של פיבא, והיווני לא נותר רגוע ממה שקרה.

"לא דיברתי עד עכשיו על השיפוט אבל מה שהם עשו עצבן את כל הקבוצה. מה אפשר לעשות". כך אמר דדאס לאחר ההפסד הכואב, כשאת האחריות הוא הטיל אך ורק על השיפוט במשחק: "אין לי תלונות לשחקנים שלי, הם נלחמו. אם להיות אמיתי היה להם (ליטקאבליס) מזל יש להם שופטים טובים מאוד למשחקים מהסוג הזה, זה לא ייאמן"."זה מאכזב, אין הרבה מה לנתח. אם תרצה שיהיה לך מזל ויכולת טובה ברגעי הסיום אתה צריך קבוצה מאוחדת שמכירה אחד את השני. ברגעים האלו וזה לא קרה". במילים אלו אמר דדאס מדוע, חוץ מעניין השיפוט, קבוצתו הדרדרה להפסד.

כמו כן, במהלך ההתמודדות, חולון נכנסה לבעיית עבירות מוקדם מאוד ולמרות זאת הייתה מרחק נגיעה מהשלב הבא, על כך התייחס המאמן היווני וניסה להסביר מה לא עבד: "כל הגבוהים שלנו נכנסו לבעיית עבירות והיו לנו בעיות במהלך המשחק". המאמן שוב הדגיש שהמפתח לניצחון היה צריך להגיע מאחדותה של הקבוצה: "אנחנו צריכים להיות חכמים יותר בחלקים האחרונים, זה לוקח זמן אנחנו צריכים לא לעשות שינויים ולהיות קבוצה אחת מאוחדת".

עם הפנים קדימה לליגה ובסיכום למפעל האירופה אליו הצטרף המאמן לקווים של חולון באמצע של הבתים: "העובדה שמנרסה הפסידה, הופכת את הלילה לקשה בוודאות. אבל אין לי באמת תלונות. המזל היה איתם זה הספורט. אנחנו צריכים להתעלות, לעבוד קשה ללמוד מהטעויות ולהיות קבוצה טובה יותר להמשך".