אבוחצירה סופסל, יצחקי נח ושכטר חוזר לעניינים

חלוץ הפועל ת"א ממשיך לכבוש, זה של מכבי נכנס לרוטציה. מעקב החלוצים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.09.13 - 14:20
שלושה חלוצים, רק אחד שיחק
שלושה חלוצים, רק אחד שיחק
תחילת כתבה

שלושת השחקנים הכי מעניינים בעונה הקרובה בליגת העל, ואם לא הכי מעניינים אז מעניינים מאוד, יהיו ברק יצחקי, איתי שכטר ושמעון אבוחצירה. שלושתם הגיעו העונה לשלושת הגדולות, מכבי ת"א, הפועל ת"א ומכבי חיפה, ושלושתם חלוצים. כאלה שאמורים לספק את השערים, להכריע משחקים. לעשות את ההבדל. השלושה יזכו למעקב צמוד במשך כל העונה, מעקב שהתחיל כבר לאחר משחקיהם הראשונים במוקדמות הליגה האירופית ויימשך לאחר כל מחזור ומחזור.

במקום השלישי – שמעון אבוחצירה
שלא באשמתו, או שכן בעקבות יכולת הכיבוש מאז פתיחת העונה, החלוץ של מכבי חיפה מצא עצמו 90 דקות על הספסל במשחק שבו קבוצתו לא מצליחה למצוא את הרשת בפעם השלישית ברציפות. כבר בדקה ה-20 בעקבות פציעה של אנדלובו במרפק קיבל הוראה מבנאדו להתחיל בחימום, אך ראה איך אייל גולסה, יניב קטן ועידן ורד נכנסים בזה אחר זה לכר הדשא בדוחא ושולחים אותו לחזור מאוכזב לספסל.

במקום השני – ברק יצחקי
להבדיל אלפי הבדלות מאבוחצירה, יצחקי לא שיחק דקה אמנם אבל הנסיבות שונות לגמרי. פאולו סוזה מבצע רוטציה בריאה במיוחד במכבי ת"א, שעד עכשיו מוכיחה עצמה בגדול. יצחקי נשלח להתחמם אמנם, אך סוזה בחר לתת לו מנוחה נוספת לקראת יום חמישי ומשחק החוץ של מכבי בבורדו בליגה האירופית.

במקום הראשון – איתי שכטר
מצד אחד, שכטר הוחלף הפעם הראשונה העונה לאחר שבעה משחקים (אירופה וליגה) בהם השלים 90 דקות ותוספות זמן. החלוץ ירד לספסל בדקה ה-67, לא לפני שהספיק בדקה ה-58 לכבוש את שער הליגה השני שלו העונה ולהשתוות לברק יצחקי בקרב המשולש.

שכטר שיחק אמנם "רק" 67 דקות, אבל בשבוע בו שני חבריו לא משחקים דקה, אין ספק שהוא המנצח הגדול. השילוב עם ורמוט ודמארי מתחיל להניב תוצאות, ונראה ששמחת החיים של שכטר חזרה ואיתה הניצחונות של הפועל תל אביב.