הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בסוף השבוע: ישראל במוק' אליפות אירופה בכדורמים

הנבחרת תפגוש את טורקיה, הולנד ואוקראינה במשחקים שיתקיימו בווינגייט. המאמן טל גרודמן: "בית מאוד מאתגר אבל אפשרי"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.02.22 - 21:27
(באדיבות: איגוד הכדורמים בישראל)
(באדיבות: איגוד הכדורמים בישראל)

תגיות: כדורמים

נבחרת ישראל נמצאת בעיצומן של ההכנות לקראת משחקי מוקדמות אליפות אירופה שהיא תארח בסוף השבוע (18-20/2) בבריכה הלאומית שבמכון וינגייט. הנבחרת, תחת שרביטו של המאמן טל גרודמן, חזרה ביום רביעי ממחנה אימונים אינטנסיבי של 10 ימים באתונה בו היא פגשה את הקבוצות היווניות הבכירות למשחקי אימון. כעת ממשיכים הכחולים לבנים בהכנות בוינגייט עד תחילת המשחקים. ישראל הוגרלה לבית לא קל אך אפשרי, יחד עם הולנד, טורקיה ואוקראינה.

מאמן הנבחרת טל גרודמן: ״אנחנו באים עם המון אנרגיות ושאיפה לעשות הכי טוב שאפשר. אנחנו יודעים שיש נבחרות טובות מאיתנו בבית אבל אנחנו תמיד באים לעשות הכי טוב. קיבלנו בית מאוד מאתגר אבל גם אפשרי. הולנד הנבחרת החזקה בבית, כדי להיות ריאליים האוקראינים והטורקים אלה הנבחרות שאנחנו צריכים להתמודד איתן ונבוא הכי מוכנים שאפשר״. על כך שזה יהיה הקמפיין הראשון שלו עם הנבחרת הוסיף ״ההתרגשות גדולה. כבוד גדול להוביל את הנבחרת, היא מייצגת את כל הכדורמים הישראלי״.

קפטן הנבחרת עידו גולדשמידט: ״אנחנו מגיעים בכושר טוב מאוד. זו אחת הנבחרות הכי טובות שאני הייתי חלק מהן. עשינו מחנה מצוין ביוון, מאמינים שאפשר לעשות את זה הפעם״.

שוער הנבחרת יהב פייר: ״ללא ספק טורקיה והולנד נבחרות מאוד חזקות וגם אוקראינה מאוד פיזית. אבל אנחנו לא צריכים לפחד מאף אחת, יש לנו סיכוי מול כולן. הולנד פייבוריטית לסיים במקום הראשון ואנחנו ננסה לנצח את טורקיה ואת אוקראינה כדי לסיים במקום השני״.